Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekszáj? Milyen vicces...

Gyerekszáj? Milyen vicces dolgokat szokott mondani 3 év körüli gyermeketek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szeptemberben lesz 3 éves, miniovis 4 hónapja. "Anya nézd, kecskefelhők!" - mutatott az égre valamelyik nap.
2012. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy vasmacska van a nadrágján erre ő szól hogy:

- Anya nézd Vasegér.

2012. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk inkább szavakat mond (mondatba foglalva):

ripi-pi-csáára tört

gáznyomású=magasnyomású

2012. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kértem tőle puszit, erre: "bezáát a bazár", majd kisvártatva: "sajnos"
2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Apa készült motorozni, mire 2,5 éves kisfiunk nagy komolyan rámutat a bukósisakra: buko-sapa.

Egyszer pedig Apát nevelte: Apa, benye-benye! (enyje-benyje)

2012. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak:)
2012. ápr. 20. 22:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek van egy kis előzménye: múltkor épp bekapcsoltam a gépet, valamit gyorsan meg akartam nézni, erre nekiállt a vista frissítéseket konfigurálni, ezen "dühöngtem".

Na, pár nap múlva a gyerek megszólal: "Anya, ha nagy leszek, építek neked egy olyan számítógépet, ami sosem fog konfigurálni." Hát elgondolkodtam rajta, hogy ennyi idősen nem hogy ilyen szavakat nem használtam, de azt se tudtam, hogy létezik ilyen szó :D


Ez meg ma történt, lementünk a kisboltba, kérdeztem tőle, hogy szeretne-e valamit, joghurtot vagy ilyesmit, és választott is egy ilyen kicsit danone joghurtot magának, én meg kivettem magamnak egy ivójoghurtot. Na, ezt amikor meglátta, úgy felháborodott :) "Persze, magadnak megveszed a finomat, én meg csak ezt az ócskát kapom!" :D

2012. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon aranyosak. :)
2012. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

beütöttem a lábam erre lányocskám:-anya!most pórul jártál!

mondom neki szóljál apának hogy kész a vacsora,nem indult mondom még egyszer szóljál apának.odamegy az ajtóhoz és elkiabálta magát:-APA!SZÓLJÁL!

2012. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az én fiamat pénteken mikor öltöztettem a bölcsibe,kirázta a hideg.Kérdezem tőle kirázott a hideg?Erre ő:Kigyulladtam.

Ma reggel úgy kelt fel,hogy:"Ma van a szülinapom"

Mondom neki,hogy nem ma van kisfiam 3 hét múlva lesz.

Erre ő:Keressük meg a szülinapom, mamánál van.:)

Annyira édesek tudnak lenni.

2012. ápr. 21. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!