Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti mennyiért vásárolto...

Anyukák ti mennyiért vásároltok cipőt a gyermekeiteknek és hol veszitek? Most tavasszal milyen cipőket vettetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 23:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5900 Ft-ért. Little Blue Lamb-et.
2012. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia

Van egy 3.5 éves ovisom, meg egy 2 éves bölcsisem.

Jelenleg van nekik:

- benti szandál vagy vászoncipi

- amiben viszem, abban vannak kint az udvaron, ez a játszós cipőjük is (bőrcipő gumiorral, jelenleg mindkettőnek Clarks, újszerű állapotban vettem az egyiket teszveszen 1500-ért,a másikat turiztam 2000-ért. Full bőr mindkettő és egyáltalán nem/minimálisan voltak használva. Átmeneti játszósnak ilyesmit szoktam venni nekik és árban is kb ennyiért, kétezernél csak akkor adok ki 2-3000 ft-nál többet egy cipőértt, ha nagyon szuper és biztos, hogy az öcsi is ki tudja használni... szal ritkán :)

- van kimenősebb cipőjük is, amiben lehetőleg nem járunk játszótérre, ez az egyiknek egy Puma fehér bőrcipő (örököltük, kinőtték mire szezonja lett volna), a másiknak egy fullbőr balerina, 1200-ért lőttem teszveszen)

- gumicsizmáik is vannak, jelenleg öröklött darabok, de ha épp nincs méret talonban akkor szoktam venni nekik, mert nagy tócsabúvár mindkettő és esős időben automatice program pocsolyázni menni :)

- a nagyobbnak habklumpája van itthonra, a kicsinek bőrszandija.

- a nagyobbnak most vettem a héten ünneplőcipőt, esküvőre megyünk és fehér kellett, nem jó a ruhához a bőrbalerinája, így kivételesen erre az egyszeri kb egy órás alkalomra a kínaiban vettem neki egy műbőr alkalmit.


én szeretem a Clarks-ot, meg a Deichmann saját márkás lábbelijeit, illetve Deichmannban többször kifogtam már féláron kifutó v utolsó páras Elefantent, egyéb jó minőségű cipőket, amiket eredeti áron biztos, hogy nem tudtam volna megvenni. Több pár Siestánk is volt már, azok is jók voltak, meg Falcon is detto, szuper a DD Step (de drága). Nekünk beváltak a Maus tanoda szandik, szezon végén kifutó modellt 1800-2000-ért szoktam venni.

2012. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2 éves gyerekem van, általában a Deichmannban veszek neki cipőt, most tavasszal is ott vettem félcipőt leárazva 7 ezerről 2.900-ra. Márkáját nem tudom, de jó minőségű.
2012. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

14 honapos a lanyom. Van most tavaszra egy zárt DD

Step fel cipője, az 5500 Ft volt, van egy nyitottabb Siesta, az 12.000 Ft (szerencsére papa vette neki), meg van egy Nike cipője játszani, az 6000 Ft volt,mellette van egy Adidas cipő is, de az meg nagy, azt akciósan vettem 4700 Ft-ért, mert utolsó pár volt.

Nyárra kap egy zárt orrú szandált is, meg valami strand cipő feleséget. Mondjuk szerencsénk van, eddig nagyon lassan nőtt a lába. :)

2012. ápr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szió, a lányom 20hós.

Eddig a bnőm kilányáról örököltük a cipőket, de mostmár én is veszem neki a teszveszen, vaterán, és a bababörzén. nem tudnék megvenni neki újonnan bőr cipőt, szandit, viszont műanyagot semmiképp nem fogok ráadni.

Eddig a legdárbább amit vettem, egy Superfit goretexes csizma volt, 3ezer Ft-ért, szintén használtan.

A többi 1-2.500közt.

Én most vettem neki tavaszra/nyárra eddig 1 zárt tépőzárasat, 1 szandálcipőt, és 1 szandált.

neki még olyan gyorsan nő a lába, hogy mindig csak az épp aktuálisat tudom megvenni, előre nem érdemes...

2012. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A 17hónapos fiam eddig egy Adidas sportcipőt kapott jatszosnak,egy csinosabb Elefanten cipőt is vettünk. Majd nyárra kap még egy szandalt,az is Elefanten lesz,már kineztem,illetve nyaralásra egy Crocs papucsot is kap majd. Nem tudom,lehet 2szandalt kap,most gondolkodóba estem:-) Általában kb.10 000ft-ot költünk egy-egy cipőre.
2012. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kapott egy magas szárú puma cipőt, 12.000ft.

Egy adidas sporcipőt 6000ft

Egy adidas vászon cipőt 6000ft,

Egy adidas szandit, 6000ft.

Utóbbi 3- at a kereszt annya vette neki.


Én még 1 nyári bőr szandit, és egy balerína cipellőt akarok neki venni, siesta vagy d.d. Step, Auschanban a siesta 5000ft.


Kb. 5-6 ezer között veszek neki cipőt, újat, 1-1 párt

2012. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindig a Deichmannban vásárolok, gyakran vannak akciók, kifutó modellek, amik 3000Ft körüli összegbe kerülnek és szuper minőségek. Mindig ezeket vadászom.
2012. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdés második fele: Van egy három és fél éves lányom, ovis. Van egy sportcipője (Nike), egy csajos félcipője (ez is deichmannos, de elfelejtettem a márkáját) meg egy ovis benti vászoncipője (Elephanten).

A 20 hós kisfiamnak van egy sportcipője (Bobbi Shoes) meg egy szandálja (Timberland). És mindkettőjüknek van gumicsizmája.

2012. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 2 éves, Deichmannban vettem nemrég 3000-ért, de előtte a téli cipője, nyári szandija és a mostani átmeneti cipője is a Lidl-ből van, nagyon szeretjük őket, jó minőségű és olcsó, mindegyik 3000 ft alatt volt.

2012. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!