Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti mennyiért vásárolto...

Anyukák ti mennyiért vásároltok cipőt a gyermekeiteknek és hol veszitek? Most tavasszal milyen cipőket vettetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 23:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2 éves kora óta a DEichmannba. Addig drága márkás cipőket kapott. A DEichmannosak is nagyon jók, minőségi cipők, jó cipők. Ott is ki lehet fogni márkás cipőket fél áron. Általában a Bobby-kat veszem.
2012. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3 éves a kislányom. Humanicban fogtam ki a télen egy nagy akciót. 5900 Ft-os szandálcipőt adtak 1990 Ft-ért. Éppen olyan méretben vol még, ami most a tavasszal lesz jó.
2012. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jó nektek, mert ezek szerint konfekcióméretű a gyerekeitek lába. Sajnos az enyémnek már az első cipőjét is csináltatni kellett, mert nem ment rá a magas rüsztje miatt semmi.

Azóta mondjuk javult a helyzet (7 éves már), de a Deichmann nálunk nem opció sajna továbbra sem. Ezért én úgy vagyok vele, örülök, ha találok jó minőségű és kényelmes cipőt neki, amit 8-9 ezer alatt nem úszunk meg.

2012. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Télen deichman csizmát kapott talán 5ezer volt. tavaszra Szamos szupinált cipőt akciósan 6ezer volt. a lakásba tegnap Coslike bőr szandit, harántemelőset 3500Ft volt. még kellene egy félcipő...bentre eddig elhasznált egy Siesta és egy G.River szandit.
2012. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tavaszra most Superfitet vettem neki, + egy ugyanolyat vettem használtat a Vateráról (homokba, motorozni).

Az új 13.500 volt, a használt 4000.

Egyelőre ennyi.

Cipőt már nem akarok többet, nyárra kap majd szandit. Egy "ünneplőset" és egy itthonit.

Szívesen vásárolnék én is a Deichmannban, de a közelebbiben semmi választék, a távolabbi meg elég messze van. :(

2012. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kapott egy adidas cipőt akció volt 5000ft ért megkaptam,majd kapott egy szandálcipőt Linea 9990ft volt.3 hét mulva vittem orthopédiára kiderült,hogy egy kicsit befelé döl alába.Igy csináltattam neki egy Maus szupinált szandit 5390ft ért-amit még egyenlöre bent hord .
2012. ápr. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Deichmann, kínai. Oviba benti vászon és a motorozós-játszóterezős kínai. Ezenkívül egy elmenős zárt, egy szandi, gumicsizma.
2012. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pediped, 10-12e körül veszem, internetről rendelem.
2012. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!