Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem nyúl gyümölcshöz. Miért?

Nem nyúl gyümölcshöz. Miért?

Figyelt kérdés
15 hós a kisfiam. Megeszi a gyümölcsöt ha villával törve van és piskóta van hozzá. Ha már darabban látja pl. a cseresznyét, kiköpi. Nem nyúl dinnyéhez, banánhoz sem. Egyedül az almába harap bele. Egyébként nagyon jó étvágyú gyerek, eszi a darabosat is szépen. S.O.S.
2009. jún. 21. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem nyúl gyümihez sztem,mert nem az lett vele csinálva,hogy : Na itt a gyümi kisfiam,szépen edd meg ,vagy ienek,hanem egyből piskóta hozzá meg minden egyéb.Szoktatás kérdése én azt mondom.

Szerintem add neki összavágva csak magába minden nélkül,és egy idő után sztem meg fogja enni.

remélem tuttam segíteni,sok szerencsét :-)

2009. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 14 44 -es vász adónak eloszor.ne haragudj de az én lányom most 20 hónapos.4 hónapos kora óta próbálom neki adni a gyunolcsot minden féle képpen a mai napig is és nem fogad el semmit,sehogyan sem.Az orvosok azt mondták hogyha legalább piskótával vagy azt az uveges babagyumit ha elfogadná akkor már meg lennének vele elégedve.De semmi!!!Azon kívul mindent megeszik és gyonyoruen már magában kanálall és villával.A kérdés írónak :NE ADD FEL!!!Minden álldott nap szeleteld fel neki,tedd kis tányérra és hagyjad had barátkozzon veluk.Tedd le egy székre ,kis asztalra olyan helyre ahol el tudja érni,mikozben jon meg megy.Hameg mégsem fogadja el,akor adjad neki pikótával,vagy kekszel mindeggy.Az a lényeg hogy a gyerkozod egye meg a gyunolcsot!!!De legyél turelmes minden csak szoktatás kérdése.Èn is azon dolgozom most!!!Sok sikert!
2009. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszadó: megmondanád hét hónaposan fog nélkül hogy ette volna meg az almát, cseresznyét stb?? Könnyű okoskodni, de segíteni nehezebb.

Második válaszadó: köszi az együttérzést. Úgy csinálom ahogy írtad. Kitartást neked is.

2009. jún. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!