Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a baj ha nem változot...

Mi lehet a baj ha nem változott semmi?

Figyelt kérdés
2.5 éves gyerekem pár napja esténként felsír és már jönne is ki a szobájából mire oda érek. Vissza fektetem és vissza is alszik. Nem most raktuk át a szobába már régóta külön alszik. Nincs melege nem fázik amikor kérdeztem hogy nem e pisilni kell vagy fáj valami azt mondja nem! Picit taknyos de cseppentek az orrába mielőtt lefekszik de ilyen máskor is volt sőt volt hogy betegebb volt és akkor sem sírt úgy fel mint most! Mi lehet akkor a gond?? Semmi nincs másképpen mint eddig...

2012. ápr. 22. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kukkants bele a szájába, nem véletlenül a hátsó rágófogai jönnek? Nekem akkor csinálta ezt a fiam.
2012. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a rágófog, de lehet álom miatt is, ilyenkor már álmodnak a gyerekek. Fiam 2 éves 4 hónapos, hátsó rágók még nincsenek, de mostanában felsír néha éjjel. Talán álmodik...
2012. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fogra én is gondoltam majd megnézem! Álmodik biztos mert volt már hogy beszélt is álmában de hát minden éjjel olyat álmodna amitől felsír??
2012. ápr. 22. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy a szeparációs szorongás második felvonása, ami ez a kor körül jön elő, a kismamablogban írnak róla!
2012. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. 2.5 éves a fiam, de majdnem minden éjszaka átjön mellém aludni, pedig újszülött korától külön aludt.
2012. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!