Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig várjak? Tegnap óta...

Meddig várjak? Tegnap óta zöld a 7 hetes fiam kakija. Semmi egyéb nem változott: ugyanannyit eszik (anyatejesek vagyunk), aktív, hasa puha, láza nincs. Sem az orvost, sem a védőnőt nem tudom elérni. Eléggé aggasztó látvány.

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is volt ilyen(tápszeresek vagyunk). A doki Normaflor-t irt fel, napi egy felet adtam neki tápszerbe keverve. Késöbb rájöttem, hogy az édeskömény teától volt neki, amint nem adtam , nem is volt zöld a széklet. Ti isztok teát?
2009. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A zöld kakira azt mondta a védőnő hogy be volt szorulva, de normális.Az én fiamnak is volt anno, én is kiakadtam de aztán megnyugtatott.Mikor tápszeres lett, csak zöld kaki volt.

2009. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Laktoherb tejszaporítót iszok, de már régen, nem hiszem hogy az a baj.
2009. szept. 18. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A zöld széklet nagyon gyakori a kicsiknél. Sokminden okozhatja. Fejletlen és éretlen az emésztőrendszerük, ez az oka. Ha nem lett gykoribb a széklet és nincsnek betegségre utaló jelek, akkor ne aggódj.
2009. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen szintén 7 hetesen. Először csak zöld volt minden szopi után. Aztán rá 2 napra már hasmenése is lett, napi 9-10 alkalommal volt neki. aztán visszaváltozott sárga színűre de a hasmesés megmaradt. Ugyanúgy hízott mint előtte heti 200-300 grammot is, pedig féltem hogy a hasmenés miatt csökken a súlya. Mindez 2 hétig tartott, egyik napról a másikra múlt el, azóta kutya baja. A doki nem tudta megmondani mi okozhatta, arra gyanakodtak hogy túlette magát, sok volt a gyomrának a tejci. Normaflore-t adtam neki napi 1 ampullát, próbáld ki te is.
2009. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!