Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elhagyott a férjem, egy éves...

Elhagyott a férjem, egy éves fisfiammal maradtunk. Tudtok ajánlai vmi nyugtatót/altatót ami szoptatás mellett szedhető, hogy egy pár napig segítsen? Csak homeopátiás lehet, a szoptatást most főleg nem akarom abbahagyni.

Figyelt kérdés
Utána talpra állok, ismerem magam és a fiam erőt ad mindenhez, de most észhez kell térnem és egyáltalán nem tudok aludni, nappal pedig nagyon feszült vagyok.
2012. ápr. 23. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Sedatif pc - ez homeopátiás nyugtató, és ihatsz citromfű teát is, ez az elalvásban segít.

Sok erőt kívánok neked a kialakult helyzethez.

2012. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sedatif pc,homeopátiás szer.Kívánom,hogy mielőbb sikerüljön talpra állni!
2012. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igyekszem. Csak kell valami áthidaló megoldás addig is, hogy a kicsi legalább ne érezze, mennyire nyomorult az anyukája.

Ettől a bogyótól nem leszek napközben kába? Vagy csak este kell bevenni? Nappali stresszre is jó?

2012. ápr. 23. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nem leszel tőle kába,de szerintem még a magne b6 is jó nagy dózisban 3szor 2 szem naponta.Kitartást
2012. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez kifejezetten olyan, ami nem okoz kábaságot, fáradságot. Ezért érdemes esetleg estére citromfű teát is inni mellé (még reggel áztasd be a filtert), mert az meg segít elaludni. (1. voltam)
2012. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fentieken kívül még a Magne B6 femina-t ajánlanám (pezsgőtabletta), ezt elsődlegesen menstruáció közeledtével ajánlják, oldja a feszültséget, én arra próbáltam kimondottan nyugodtabb lettem tőle. Nagyon sok kitartást és sikert kívánok Neked, nagyon sajnálom, hogy így alakult az életed. Ne is gondolj olyanra, hogy nyomorult vagy! A pici fiad nagyon szeret!
2012. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvossal kontultálj!

Szerintem ilyenkor nem lehet szedni ilyen szereket,vagyis addig fel kell függeszteni a szoptatást.

A Magne B6 Extra viszont jó,azt szoptatás mellett is szedhető.

Erre a problémára napi fél szem 0,25-ből Frontin lenne jó.

De az mellett viszont nem szabad szoptatni.


Minden jót!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fél frotintól se álmos,se kába nem leszel.

A neuroptim van még,ami gyógynövényes szorongásoldó.

De 4500 ft.

2012. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek.
2012. ápr. 24. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!