Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a kisfiát műtötték...

Akinek a kisfiát műtötték rejtett hereség miat, hogy éltétek át ezt az egészet? Mi 21. -én megyünk Szegedre nagyon félek! (16 hónapos)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Már én is sokat olvastam ezután....

Te jöttél rá,vagy orvos javasolta a mütétet??

Egyálltalán nem látszanak nem érzékelhetö a heréi??


Olvastam olyat,hogy a mütét után másnap hazamentek.A gyermeken szinte semmit nem lehetet érzékelni.

Remélem nálatok is minden jól alakul.

Majd írj...

Èn is aggódom a fiam miatt.Ö 2 éves.Neki ritkán vannak a heréi a zacskóban.A doki mondta figyelni kell.Pl.fürdéskor ,ha ül lennt vannak.Másként feljebb húzódik.Lehet neki vándorheréi vannak.Remélem magától helyre jön.Ha nem öt is müteni kell.....

2012. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a születésnél derült ki,mert egyik sem volt a helyén és a közelben sem!1 hónapos volt amikor az egyik lehúzodott a helyére ,de másik még mindig sehol!

Most voltunk vele,megint orvosnál és a másik is tapintható a here csatornában,de már magától nem jön le ezért kell lehozni:-(

2012. ápr. 27. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sikerült a mütét írjál légyszíves hogyan viselte a fiad.Mennyi idö volt,mit csináltak vele...Aggódom,hogy a fiammal is valami ilyesmi fog történni.A mi orvosunk azt mondta 1/2-1 évet várjunk.

Félek attól nehogy ez idö alatt a heréi tönkremenjenek.Nem is tudom mit éreznék ha késöbb emiatt nem lehetne családja.

Szerintem a jövöhéten beszélek egy másik gyermekorvossal mit javasol.

A fiam márciusban volt 2 éves.Neki fürdéskor rendesen benne vanak a herék a zacskóban.De egyébként nincsenek.

2012. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó írni fogok,lehet priviben jobban tudnánk beszélgetni?
2012. ápr. 29. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,nyugodtan írj privit.....
2012. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!