Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20hónapos kisfiammal szeretnék...

20hónapos kisfiammal szeretnék a nagymamáknak kézzel készült ajándékkal kedveskedni anyák napjára. Van valami jó ötletetek mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Eredetileg arra gondoltam, hogy papírból kivágok egy-egy nagy virág alakot, ő meg "rajzol"(még csak firkál :-)) rá. Ha "extrább" ötleteket tudtok adni, az jó lenne! Esetleg irka-firkán kívül mit tud még vajon kreatívkodni?
2012. ápr. 26. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyet akarsz, akkor egy akkora papírvirágot vágj aminek a közepére fárér a gyerek keze. mártsd festékbe a kezét és nyomd rá.
2012. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csináltam ehető sóliszt gyurmát, abbaól vágtam egy ovális lapot, belenyomtam a két kis kezét, és megsütöttem.Még a falra is felakaszthatja,ha akarja:) Mami el volt ájulva.
2012. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] nézelődj,szerintem itt találsz jókat,mi innen szoktunk ötletelni :) hajrá,szia
2012. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, de ilyesmiket már csináltam én tavaly, amikor még pici baba volt. Most olyat szeretnék, amiben az ő keze munkája a lényeg, amit már ő képes egyedül (segítséggel persze) "megalkotni"!
2012. ápr. 26. 14:40
 5/8 A kérdező kommentje:
14.37 a tiédet most olvastam, most nézem, köszi!
2012. ápr. 26. 14:41
 6/8 DannyZuko ***** válasza:
Mi most azt csináltuk, hogy hobby boltban vettünk süthető gyurmát és abból formáltam egy kis lepény szerü izét, majd abba belenyomtam a baba tenyerét, beleírtam a fiam nevét és a dátumot, majd kisütöttem a gyurmát és ugyebár az kikeményedett. Így igazán egyedi ajándékot kaptak a rokonok.
2012. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vágj ki keményebb papírból szívet, vagy virágot, vágj össze kis darabokra többféle színes papírt, ragasztózzátok be a lapot, és a kicsi ragasztgassa rá a papírdarabokat. Nálunk ez nagy siker volt húsvétkor:)


Most keménypapírból virágot fogok kivágni, amit vízfestékkel, vagy ujjfestékkel befest a fiam, és felragasztom egy hurkapálcára:)

2012. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: [link] A fénykép virág,és a kéz virág is nagyon jó!A 3 válaszoló vagyok megint :)
2012. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!