Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagymamáknak karácsonyra...

A nagymamáknak karácsonyra saját készítésű fényképet szeretnék adni a kislányunkról. Gondoltam, hogy én itthon lefényképezem és a neten keresek hozzá egy karácsonyi képkeretet. Szerintetek hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.ezt a kérdést ugyanitt a számítástecnika,programok rovatába ha felteszed,a sok okos kis netezőtől tuti válaszokat fogsz kapni.egyébként a minap egy hölgy adott nekem ilyen kereteket,de ő nem ingyen adta volna,pénz meg nem adok érte.
2009. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kadar.tamas4@chello.hu


Nagyon szép képkereteket készít, ki is nyomtatja és elküldi. Akár több arcot is rátesz a képekre, nagyon jókat csinál, én kb 30 félét rendeltem tőle, vannak micimackós verdás hercegnős stb. képkeretek, de karácsonyit is csinál. Érdeklődj nála, nyugodt szívvel ajánlom, nem tudom már mennyiért csinálja, de nem egy nagy összeg 1-2 száz / db.

2009. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt jopárat felsorolnak.ünnepek elött lesz sztem kimondott karácsonyi is.

2009. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly naptárat csináltattam a lányomról mindenkinek.

Én innen rendeltem, itt fel is lehet tölteni a képeket és házhoz is szállítják. Nagyon szépek lettek a tavalyiak. Idén is gondolkozom valami hasonlón.


[link]

2009. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha valaki ügyes, akkor képkeretet saját maga is csinálhat. Vagy egy régebbi fényképkeretet átfestéssel felújíthat. Az egyik rokonom és a kisfia ezt csinálták.
2012. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!