Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti odaadjátok/adnátok a...

Ti odaadjátok/adnátok a nagyszülőknek 3 éves gyerkőcöt, hogy biciklivel vigyék ki hozzájuk, kb.1 órás út? Lent.

Figyelt kérdés
Szóval anyáéknak most nem jó a kocsijuk, és kitalálták,hogy átjönnek a gáton át hozzánk (keveset kell menni közúton, kb. 1 órás út) anyukám meg apukám biciklivel, utána apukám az én biciklimmel elviszi és másnap ugyan így hazahozzák a kisfiamat. DE én nem adtam oda, autóval vihetik bárhova és viszik is, akkor amikor akarják. Én féltem túl, vagy más sem adná így oda?
2012. ápr. 27. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
gyerekülésben, nem a főút mellett miért ne vihetné?
2012. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértelek. Ha csak 10 perc lenne az út biciklivel még oda, de 1 órás útra semmiképp.
2012. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg szerezhetnek kölcsönautót, te meg adsz gyerekülést.
2012. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyerekülés van az ő autójukba is. Egyébként átjönnek holnap vagy vasárnap biciklivel.
2012. ápr. 27. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
A biciklin is van gyerekülés? Ha van az sem veszélytelenebb az autónál, pláné ha nem főút mellett mennek. Meg ha, Isten őrizz, valaminek történnie kell, az pont úgy megtörténik ha veled van otthon, vagy apuddal a biciklin.
2012. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a 10 perces út nem tartogathat ugyanolyan veszélyeket mint az 1 órás?
2012. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen Kedves utolsó ebben igazad van, mert 10 perc alatt is történhet baj, csak az 1 órás úton, az esély is megnövekszik.
2012. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán. Egy 3 éves már nem csecsemő. Persze függ a nagyszülők erőnlététől is.
2012. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!