Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, akik nem...

Kisgyerekes anyukák, akik nem rég szültetek a Budapesti Tétényi úti kórházban mondanátok néhány szót a szülészetéről?

Figyelt kérdés
Ezen a kórházon gondolkodok, mert közlekedésileg közel van hozzánk, de ez nekem még kevés, ahhoz, hogy tényleg ott szüljek. Mik a tapasztalataitok? Melyik orvost ajánljátok a leginkább? Császáros leszek valószínűleg, először is az voltam, egy jó szülész orvos kellene!!! Milyen az osztály, az ápolónők és a szobák?
2012. ápr. 28. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Tétényi úton a Szent Imre van. én ott szültem 2 éve.

a szülésznő és a dokim nagyon aranyos volt, a csecsemősök már kevésbé, de csak 2 napot töltöttünk ott, úgyhogy kibírtuk :)


Szent Imrében nagyon jó orvosok vannak, nem véletlenül nekik a legmagasabb a tarifájuk.

de bemehetsz, megmutatják a szülőszobákat ha kéred, mindent elmondanak

2012. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ott szültem 2 éve és most is ott fogok júniusba. Az orvosok és a szülésznők tényleg nagyon jók, szinte mindegyik! Időben fel is kell őket fogadni, mert sok szülésük van és későn már nem biztos, hogy vállalni fognak. A szülőszobák szépek, egyágyasak, de, ha neked császár lesz, akkor mindegy.. :) Arról nem tudok nyilatkozni, mert én simán szültem. A gyermekágyas részben vannak kivetni való dolgok, pl. a csecsemősök. Hát ők csak akkor segítenek, ha kapnak cserébe valamit(bár ezt nagyon sok kórházról hallottam), általában 2 ágyasak a szobák, de van pár darab 3 és egy 4 ágyas. Fizetős szobák is vannak, azok egyágyasak(7000/éj) A szobában nem lehet látogatni, ki kell menni hozzá. Rooming-in rendszer van, a baba nonstop veled van.

Ha van még kérdés, szívesen válaszolok. :)

2012. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Melyik orvost keressem, szerintetek melyik a legjobb ott, a legtapasztaltabb???
2012. ápr. 29. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az első fiamat a Baross utcában a Klínikán szültem egy dokinál, 3 és fél éve. Most januártól át ment a Szt. Imrébe főorvosnak. Vele tartottam. Hétfőn lesz 4 hete, hogy ott szültem. Nem ismerek rajta kívül senki más dokit, őt viszont tudom priviben ajánlani.

A kórházzal meg voltam elégedve, főleg a kajával. Nagyon jól főznek. Legalább is nekem ízlett.

Mivel nekem ez a második gyerkőcöm, így nem igazán kellett segítség a csecsemősöktől, de volt anyuka, aki pénzelte az egyiket. Nagyon készséges volt vele. Szülész nőm sem volt. Amúgy is a dokim csinált nálam minden (még a baba orrát is Ő szívta le).

2012. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megköszönném, ha priviben elküldenéd az orvos nevét és elérhetőségét! Esetleg a tarifáit is elárulhatod???
2012. ápr. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!