Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi tennétek Ti? Vinnétek...

Mi tennétek Ti? Vinnétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Kisfiam ovijában júliusban nyári szünet lesz egy hónapra. Viszont én is júliusban szülök,és nem tudom eldönteni,hogy legyen itthon velem a nagy is,azzal a rizikóval,hogy enm tudok majd nagyon pihenni,vele is kell foglalkozni. Egy biztos nyugiban szeretnék szoptatni. Nme tudom egy nagy mellett ez mennyire megoldható? Nem tudhatom előre! Viszont ott a másik olal,hogy mit fognaks zólni az oviban ha beadom arra az egy hónapra is,pedig tudják,hogy otthon leszek.

2012. ápr. 29. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyszülők be tudnak segíteni? A gyerkőc mennyire szereti az ovit?
2012. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nyári szünet lesz, akkor hogy tudnád bevinni?

Összevont csoportra gondolsz, vagy más ügyeletes óvodába kellene hordanod?

Én nem vinném, szerintem össze kell szoknotok hármotoknak, biztos meg fogja tanulni a kisfiad, hogy amikor a baba szopizik, akkor nyugi van, nincs őrjöngés. Azért egy óvodás gyerek már nem olyan kicsi, hogy ezt ne értse meg.

Ez a probléma az 1-2 éves gyerekekkel szokott előfordulni.

2012. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Párom nagyszülei vidékiek,egy órás úttal. Az én anyukám,meg nem megyei,apámra iylenben nem számíthatok. Szóval segítségem nincsen!

Szeret oviba járni,itthon unatkozik egy idő után.

2012. ápr. 29. 09:58
 4/9 A kérdező kommentje:
összevont csoportok lennének!
2012. ápr. 29. 09:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vinném, bár nem tudom nálatok hogy van, nálunk alapból alig van gyerek júliusban az ovikban. Szerintem így könnyebben össze tudnátok szokni a picivel, 3asban. Magyarázd el már most neki, hogy mit hogy szeretnél, ha meglesz a pici baba. Sok boldogságot!
2012. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szünet idejére nem fogják bevenni.Utána viszont mehet.Én júniusban szülök,de én egész nyáron nem viszem a lányom oviba,pedig nulla segítségem lesz.Vagy ha nagyon szeretne menni a szünet után heti 1-2 napra beviszem.
2012. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm? Mi az hogy a szünet idejére nem veszik be? Ezt hogy érted? Konkrétan megmondták,hogy ettől-eddig várják a gyereket a szünetben is,ha úgy döntenék,hogy menjen oviba.
2012. ápr. 29. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írtam,hogy szünet idejére nem veszik be.Nem tudom nálatok,hogy működik,de nálunk szünet alatt ami 5 hét,teljesen zárva van az ovi.Ilyenkor ügyeletes oviba lehet vinni,de oda kell a munkáltatótól egy papír,hogy dolgozom.

2012. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
itt nem így működik!
2012. máj. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!