Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sapit vegyek majdnem 3...

Milyen sapit vegyek majdnem 3 évesemnek?

Figyelt kérdés

Milyen nyári sapit vegyek kisfiamnak? Vagy inkább kalapot? Baseballsapkát? Ami fülvédős sapi,vagy nem kell olyan? Nem tudom,melyik a praktikus. Megkötője legyen?

Linkelni tudtok,hogy milyen legyen?


2012. ápr. 29. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a kalapot választanám, mivel a baseball sapka nem védi a fület, ha meg füles, hülyén néz ki. Nem muszáj megkötősnek lennie, de ha mégis úgy érzed, hogy jobb lenne, egy sima gumipánttal (vékony) jól "rögzíthető", azt meg bárhol kapsz és otthon felvarrod.
2012. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
3 évesnek nem is kell már sapka nyáron. Fiamnak baseball sapkája van, de ma is aláizzadt. Már csak divatból van rajta. Füles???? 1 éves babának kell, főleg nyáron. Szerintem.
2012. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megtűri magán, akkor nem kell kötős. Fülvédős egy 3 évesnek nyáron nem kell, csak beleizzad. Inkább egy nagyon vékony kalap vagy fejkendő, az is inkább csak azért, hogy ne kapjon napszúrást.
2012. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért kérdés, hogy fülvédős legyen-e (az én logikám szerint), hogy ne égjen le a füle a gyereknek, nem?
2012. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ja, 3 évesnek nem kell sapka? Hát én azért féltem a lányom a napszúrástól, és bizony egy nagyon vékony, szellős kalap mindig van a fején, ha nagyon süt a nap. Egyszer nem volt rajta két napig kánikulában és leégett a fejbőre.
2012. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis kalapszabású sapija van a kisfiamnak, kötős. A karimája szépen leárnyékolja az arcát, nyakát, fülét, a megkötő meg azért praktikus, mert nem fújja le a szél a sapit, nem csúszik el hancúrozás közben, stb.
2012. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tűző napon a napszúrás ellen kell a fejfedő!!!

Kalapokat néztem,de olyan vastag vászon anyagból vannak,sokban még pamutbélés is volt! Ilyet nem akartam venni,ebbe tényleg belesülne a feje. Azért köszi a válaszokat.

2012. ápr. 29. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves fiamnak két nyári sapija van,egy baseball és egy nagyon vékony kalap.nagy melegben a baseball sapiba beleizzad a feje,de a kalap tényleg leheletvékony,védi a nyakát,arcát,úgyhogy ezt hordja majd főképp

nagyon világos bőrű,így neki azért is kell a sapi,hogy a bőrét védje

2012. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!