Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislány 20 hónaposról egy pár...

Kislány 20 hónaposról egy pár kérdés?

Figyelt kérdés

20 Hónapos gyerekkel kapcsolatba lenne pár kérdésem?

Kislányom ma 20 Hónapos Hogy repül az idő:D:D


na nem ez a kérdés csak dicsekedni akartam :D


szeretném megkérdezni hogy júniustól ha állandó 26-28 fok lesz akkor lassan kitehetnék neki egy kádnyi kisvizet és pancsolhat benne vagy akár holnap is? vagy megfázhat?


illetve majd júniustól elviszem egy termálfürdőbe ott van most gyerekmedence és be szeretném vinni .

Kötelező venni rá Úszópelust?


Illetve tóparton nagy gond ha csak egy szál bugyiba megy be a vízbe?


Nemsokára veszünk bicikliülést oda kell neki Bukósisak? kötelező?


Illetve az elmult egy hétbe nagyon gyászos menyiséget eszik a lányom, lehet megint elérkeztünk abba a korszakhoz hogy alig eszik majd valamit és válogat?


Mik a jellemző tulajdonságai egy 20 hónapos kislánynak?


Szerintetek várhatom most már hogy egyik napról a másikra elered a nyelve?


2012. máj. 1. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

enyém már 3 napja meztelenül rohangászik a kertben, a kis medencébe meleg vizet töltöttem, pancsol. 32 fok van nálunk... :)


kötelező az úszópelus, az ugye megfogja a kakit. ha a medencébe megy be akkor a legtöbb strandon pénzbírság van. mondjuk jogos, gondolj bele, azért le kell cseréni azonnal a medence vizét... gondolom te se szívesen vinnéd be a kicsidet kakis vízbe.


tóparton lehet bugyiba, de ott is kell pelus ha bementek. nem hiszem, hogy büntetned, de azért nagyon ciki lenne ha belekakálna a vízbe ;)


ha biciklivel szállítod, kötelező a bukó.


ezt a jellemző tulajdonságot nem igazán tudom leírni :D lassan itt a hiszti korszak ha még nem vagytok benne.


a nyelve lassan "illene" eleredni, lányoknak 2 éves korig, fiúknál 3 éves korig nem probléma.

fiam 26 hónaposan egyik napról a másikra kezdett beszélni, épp akkor kezdtünk járni a korai fejlesztőbe emiatt :)

2012. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan pancsolhattok, csak ne túl hosszú időt, és ilyenkor arra kell még vigyázni, hogy ne valami szellős helyre tedd a kádját, és hogy locsolgasd a hátát is a vízzel.

Az úszópelus , bicikliülés ügyben az első mindent leírt.

Szwrintem a nagy meleg miatt nincs most étvágya a gyerkőcöknek, ha nem állandósul ne aggódj.

Minden bizonnyal hamarosan beszélget is majd!!!

Az én kicsimnél is beköszöntött a dackorszak, akaratos és kemény lett! És egyre önállóbb, evés, ivás, öltözés, tisztálkodás stb téren. El is várja, hogy hagyjam egyedül végezni, amit csak lehet. Egyre hosszabb az önálló játékideje is. Imád kint lenni, a szabadban játszani. A gyakorló játékok, a tevékenységek ismétlése, utánzása köti le. Az alkotás öröme, pl. rajz, gyurma, homokvár stb. Egyre inkább érdeklődik a világ, a társai, a többi gyermek iránt. Mindent megfigyel, megvizsgál, kipróbál. Ilyen jellemzőket látok rajta.

2012. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet egy szál bugyiba vízbe. Ilyen kicsi lányra még felesleges felső részt adni. Nem is kell, amíg nem kezd nőni a cicije. Bugyi is csak azért kell, hogy ne menjen a puncijába a kosz, mert akkor fertőzéseket kaphat el.
2012. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!