Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova tegyem a gyermekem, ha...

Hova tegyem a gyermekem, ha még nem kezdődött el az ovi, és ő már betöltötte a 3. életévét?

Figyelt kérdés
Ha a kislányom 3 éves lesz, vissza kell mennem dolgozni a munkahelyemre, azaz 2013. áprilistól. Ovi, csak szeptembertől kezdődik. A bölcsiben sajnos várólista van, mert borzasztó nagy a túljelentkezés, így ez a lehetőség reménytelen! Dolgozni viszont muszáj visszamennem! Ilyenkor mi a megoldás? Felveszik előbb oviba, mint szeptember? Vagy ilyen nem létezik?

2012. máj. 1. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

ez függ az ovitól. nálunk nincs már mini csoport, így nem lehet előbb menni, de van ahol van és vidéken elnézőbbek ;)

menj be, kérdezd meg!


amúgy az biztos, hogy csak szeptembertől van ovi? mert nálunk a születésnap utáni napon lehet kezdeni, mi januárban megyünk :)

biztos van megoldás

2012. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor lehet vinni amikor betölti a 3 évet,nem csak szeptemberben,kérdezd meg az oviban.
2012. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is probléma (lenne, de szerencsére én csak jövő szeptemberben megyek vissza dolgozni). A fiam márc. 31-én tölti a 3-at, hiába vinném április 1-től oviba, nem kezdhet, csak szeptemberben, mert olyankor már nincs beszoktatás. Sőt ebben az esetben nem is tudom, mikor kéne beíratni, most???
2012. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is folyamatosan van a beszoktatás, barátnőm lánya április végén született, mikor betöltötte a 3-t, másnap kezdte az ovit. Az ovónők azt mondták, hogy nekik sokkal jobb így, mert egyszerre max 2 kisgyerek szokik be, és mivel ők is ketten vannak, pont ennyit tudnak 100 %-osan vigasztalni (ha kell). Ha szeptemberben kezdene egyszerre 20 új kisgyerek, nem is tudnák, hogy hova kapjanak.
2012. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fizetés nélküli szabira mentem szeptemberig, mert év közben nem vették fel.

Lehetett volna még családi napközi, magánovit választani erre a 4 hónapra, de mi így döntöttünk.

2012. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!