Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél ilyen szandált 2,5...

Vennél ilyen szandált 2,5 éves fiadnak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 2. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

2,5 évesemnek én még zárt bokájút veszek, mert az ortopéd ezt javasolta, de ha ez nem szempont, akkor miért ne?

(Ja, amúgy lányom van :D )

2012. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vennék, ha belül bőr a talpa. sajna a kép alapján nem tom eldönteni
2012. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én igen! :) A Bobby Shoe nem rosszak szerintem. A Bärenschuhe márka jobb minőségű, van amelyiknek bőr belső talpa van, az talán jobb még a pici lábacskákra. De játszira, vagy ha nem sok időt tölt a szandiba, tökéletes amit linkeltél is.
2012. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmit kapott tavaly két évesen. Szintén Deichmannból.

Idén még nem vettem neki, most keresgélek. Játszóra valamilyen szivacs szandit szeretnék, úgy amúgy meg lehet, hogy inkább bokatartósat.


De egyébként megvenném ezt is, más színben.

2012. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem veszek szandált neki. Szandált meghagyjuk a lányoknak meg a búzakereskedőknek. Igényes férfi nem visel szandált, és ez már a kisfiúkra is igaz.
2012. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

???:D

Ilyet sem hallottam még! Akkor mit visel egy "igényes" kisfiú 30 fokos hőségben?

2012. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg cipőt???
2012. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, cipőre nem is gondoltam... persze gondolom azért, mert nem rohasztanám a gyermekem lábát cipőben nyáron. De végülis mindenki maga tudja! :) Köszi, inkább maradok az "igénytelennél". Így legalább kényelmes neki, szellőzik, kevésbé fog gombásodni a lába.
2012. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!