Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy budapesti kerületből...

Ha egy budapesti kerületből átjelentkezik valaki egy szomszédos kerületű lakcímre egy óvoda miatt, azt ellenőrzik?

Figyelt kérdés
Közel lenne így is az óvoda. Szigorítottak ezen a téren? Köszönettel,
2012. máj. 4. 05:00
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Csináld nyugodtan, mikor fölvették "

visszaköltözöl."

Kinek van köze hozzá, hogy hol laksz?

2012. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk be kellett mutatni a szülők lakcímkártyáját is az oviban, és nyilatkozni kellett arról, hogy mióta vagyunk oda bejelentve. Pont az átjelentkezések miatt vezették ezt be.

Azt nem tudom, hogy mennyi időt fogadnak el, mondjuk ha most átjelentkeztek, akkor jövőre már elhiszik, hogy ott laktok. Idén már vége a beiratkozásoknak, ha jól tudom.

2012. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok helyen ellenőrzik, igen. Hozzánk család-látogatni is jöttek még nyáron.

(Amúgy elég tisztességtelen dolog azokkal szemben, akik tényleg abban a kerületben laknak, és esetleg miattatok nem kerülnek be...)

2012. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a tisztességtelen, hogy én elvileg a másfél kilométerre lévő , állatkert szintü ovihoz tartozom, és nem ahhoz, amelyik ITT VAN A HÁZTÖMBBEN 50-M_RE!!!!!!

És aki csak ide jár dolgozgatni akárhonnan, az símán be tudta íratni a gyerekét, biztos nem volt csúszópénz a vezetőnek, -nekem meg át kellett jelentkeznem az UTCA TÚLSÓ OLDALÁRA, hogy oda tartozzunk és köteles legyen felvenni.

Egyébként nincs joga vizsgálni, mióta laksz akárhol, mi ő? vezető ovónő, vagy istenkirály?

2012. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Joga kevés dologhoz van, de ha nem töltöd ki a lapot elutasítanak. Van még másik 20 jelentkező helyetted.

Örülj, hogy csak ezt kérték!

A mi városunkban annyira nincs hely, hogy még azt is ki kellett tölteni, hogy mekkora a lakásunk, milyen értékű, van e autónk, mennyiért vettük és mikor, mi a rendszáma. Mennyi a nagyszülők fizetése, ők hol laknak, és még sorolhatnám!

Na ehhez mit szóltok!?

2012. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és senki se írta oda, hogy SKH?
2012. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyrészt most változtatták a törvény, az egyik szülőnek oda kell bejelentve lennie ahol a gyerek van, de a családi adókedvezmény miatt mindkét szülőnek...


a másik meg az, hogy szeptemberben kimennek az óvónénik, és hát elég ciki ha nem ott laktok ahova mennek.


mi is így vagyunk, ahova tartozunk még autóval is messze van. tőlünk 10 méterre van egy ovi, oda meg nem mehet. szemétség, nem is értem hogy hozták össze ezt a körzet dolgot

2012. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk rá van írva a jelentkezési lapra, hogy szigorúan ellenőriznek mindent, amit leírsz. Én is nagyon aggódom a felvétel miatt, mert mi egy elit óvoda körzetébe tartozunk (fogalmam nincs miért, mert a mi lakásunk nem azon a környéken van), és a játszótéri pletykák szerint csak azokat veszik fel, akik a zsebükbe nyúlnak. Mi nyúlnánk, csak nincs benne semmi.
2012. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Írd le amit kell, lakj ahol kell, megoldod valahogy, hogy még fogadni is tudd ott, mert csak jó ismerős-rokon engedi, hogy oda bejelentkezz, fizess ha kell, és lófütyit ellenőriznek bármit is. Azzal munka van, brrr...

Ha mégis, akkor meg az van, hogy éjjel visszaköltöztél, aztán nyelje le keresztbe mindenki a qrva kérdőívét.

2012. máj. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!