Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól használtok a gyerekek...

Mikortól használtok a gyerekeknél takarót? Hogy szoktattad rá? Mi eddig hálózsákot használunk, most szeretném, ha már takarót használnánk.21 hónapos.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. máj. 5. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem polyában volt amig picike volt és arra is betakartam olyan vékonyka paplannal-olyan baba takaroval.aztán amikor nagyobb volt már pizsiben aludt meg zokni és takaro:)
2012. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mi a kezdetektől fogva, ahogy hazahoztuk, takarót használtunk 2 polárt (mivel akkor még tél volt) de akkor még plussz alatta be volt öltöztetve rendesen, volt, h kis alvó sipkája is volt.

Azóta van neki külön hálóbodyja és hálórugija, hálózoknija, meg a kedvenc zöld takarója... imádja :)

2012. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kezdetektől fogva takaróval alszik

Fel volt rendesen öltöztetve igy nem volt gond hogy lerugta magáról,mig picike volt,addig a fejem mellett aludt kiságyban és betakartam,most már 1 éves,külön szoba,nem rugja le,bár néha átkukkantok

2012. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a másik véglet: kisfiam 2,5 éves múlt, még mindig hálózsákban alszik. Nemrég kért felnőttes takarót, és nem akarta a hálózsákot. Lerúgta magáról a takarót, nem takarózott vissza, meg is fázott éjszaka (body+pizsi volt rajta, a szobájában 21 fok van éjjel). Visszaadtam rá a hálózsákot, de egy vékony polár takaróval hagyom, hogy gyakorolgassa a betakarózást.
2012. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, kérlek írjatok még!

Az okoz problémát, hogy mikortól tud majd betakarózni? Éjjel egyedül van, mit csináljak, hogy ne fázzon meg?

2012. máj. 7. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:

enyém 21 hós, betakarom este, de mindig kitakarózik, és nem is tudja visszahúzni magára, úgyhogy én úgy öltöztetem inkább, hogy nem fázzon takaró nélkül sem. A takaró pedig csak egy vékony takaró, így akkor nincs melege, ha rajta marad.

Most egyébként hosszú ujjú bodyban és harisnyában alszik, amikor nagyon meleg volt pár napja, akkor rövidujjú bodyban és zokniban aludt.

2012. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én nagyom lassan 5 lesz,de még nem takarózik be. vagyis igen,de ha alszik,nem takarja be magát nem ébred fel arra h fázik pl. nem tudsz tul sokat tenni. én mindig adok rá zoknit,mert nyáron nyitva az ablak ugye. ami nekem még bevállt kicsinek,az a rövid újjú,rövid szárú egybe cucc. de a lányom pl aki majd 3 éves,még simán alszik rugiban és takaróbanm mert ő is lerugja. szóval ennyit tudsz sztem tenni.. én lefekvés előtt még bemegyek egy takarásra,de aztán már nem. aruha takarja a derekát és legyen zokni ez a legfontosabb
2012. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!