Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisiskolás és ovodás gyereke...

A kisiskolás és ovodás gyerekeknél mit jelent a reggeli tisztálkodás?

Figyelt kérdés
A minap hallottam egy tanítónőtől, hogy "büdös" az egyik kisdiák.Az esti fürdés után milyen legyen a reggeli, hogy ne mondjanak ilyet egy gyerekre?

2012. jan. 5. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli tisztalkodas az arc es fogmosas es a fesulkodes.

Ha a kisdiak rossz szagu, akkor az nem csak a reggeli tisztalkodas hianyat jelzi.

2012. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy kisiskolás gyerek büdös, több egymás utáni este nem tisztálkodik.

A reggeli tisztálkodás nálunk a kéz-arc-fogmosást jelenti. 2 és 4 évesek a gyerekeim. Minden este zuhanyoznak.

2012. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem. Este megfürdeted és reggelre büdös?

Nálunk reggel arc és fogmosás van.

2012. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is ugyanazt jelenti. Nem várható el még, hogy egy gyerek is ugyanúgy tusoljon,mint a nagyok és a felnőttek.
2012. jan. 5. 23:26
 5/10 anonim válasza:
34%
könnyebb lenne ha tisztáznánk, büdös a gyereked, vagy csak kérdezed, hogy mitől lehet büdös?
2012. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az enyémről van szó, hanem hallottam a tanitótól,ahogy várakoztam. Azóta az én gyerekemmel nem bírok,mert mindig azt kérdezi, hogy ő nem BÜDÖS?
2012. jan. 5. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
na az én gyerekem állati izzadós pl nem lehet rá vastag takarót adni, és műszálas ágyneműt sem, és nem hajlandó pizsit venni csak egy trikó meg alsó van rajta, van hogy reggelre mégis megizzad aranyom. Sajnos ő ilyen típus.Reggel arcmosás fogmosás, fésű nem kell nagyon rövid a frizuja, de néha kicsit megmosom langyos szappanos vízzel a felsőtestét is a mosdónál.
2012. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Büdös akkor lesz egy gyerek, ha legalább egy hétig nem fürdik. Viszont fogat naponta kell mosni, mert akkor a szája lehet büdös, ha ott marad a kaja maradék.
2012. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem tud még rendesen zuhanyozni egyedül, akkor segíteni kell neki..... Megtanítani.
2012. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól is lehet büdös, ha egy nyirkos, penészes házban laknak. Akkor aztán hiába fürdik, ő maga, meg a ruhái is átveszik a dohos, áporodott szagot.
2012. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!