Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok tippeket szülinapi...

Adnátok tippeket szülinapi ajándékra? 3 éves kislánynak, nagyon szeret rajzolni. Van egy csomó ceruzánk, zsírkréta, festék, van valami jó rajzolós játék?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Aszfalt kréta van?


Annak biztosan örülne, ha a segítségetekkel kifesthetne, vagy legalább segíthetne egy szoba, garázs, vagy melléképület dekorálásában. Vagy legalább egy falrajzot csináljatok vele. :) Az még meg is marad, és büszke lehet rá, hogy segédkezett benne.

2012. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Festőállvány?
2012. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mágneses rajzolótábla, vagy vizes rajzoló


[link]

2012. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

üvegmatrica festék

textilfilcek/festékek, és kidekorálhatjátok néhány unalmasabb cuccát, vagy nagyiknak kispárnát stb... :)

csillogó zselés tollak (az enyémek meg vannak veszve ezekért)

2012. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, az első három van, de a negyedik válaszoló nagyon jó ötleteket írt.
2012. máj. 8. 13:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Megírnád még nekem, milyen zselés tollatok van? Milyet érdemes venni? Köszi
2012. máj. 8. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

örülök, h találtál jó ötletet azok között amiket írtam :)



a sima zseléstollakat is szeretik, de ez csillogó, bánom, hogy nem táraztam be belőle :S

Lidl-ben vagy aldiban vettem legutóbb 10 szín volt 800 ft/csomag. papír-írószerben nagyon drágák, hobbiboltban még inkább. Bár olyan is volt, hogy összebeszéltünk többen és hobbi-katalógusból rendeltünk, így megoszlott a postaköltség.

Nem tom, figyelgetni kell, kis szerencsével jókat ki lehet fogni. én hobbiragasztót is aldiban vettem pár hónapja nagyon jó minőségűt és praktikus kétféle kenőfejest, és 2 db volt 199 ft.

Karácsony környékén, vagy tanévkezdéskor nagyobb a választék, de érdemes nézegetni az akciós újságokat, mert néha fel-felbukkannak ilyen kellékek időről-időre...

2012. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!