Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen babakocsit ajánlotok...

Milyen babakocsit ajánlotok olyan 14 hós baba számára, aki 8 kiló,86 centi és még nem tud ülni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ilyen tényleg van, hogy még ilyenkor sem tud ülni? Ne értsd félre nem bántásból kérdezem, hanem mert az én babám sem akar ülni, már még nincs 14 hónapos, és most megijedtem, hogy ő sem fog ilyen korban ülni. Voltál vele valahol?
2012. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egy chicco babakocsink van, lehet dönteni több fokozatban a hátát.


Szóval vmi olyat ami már sport, de dönthető a háta és kb 15-18 kg-ig jó.

2012. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mar 6-8 hotol kene, hogy uljon
2012. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem 4 hónapot akartál írni a 14 helyett? :) csak, mert 14 hónaposan már szaladnak a gyerekek :)) sztem elírtad:) ajánlom a Bertoni Foxy babakocsit én 2 hónapos korától használom, mert majdnem vízszintesig dönthető. Most 20 hónapos a kisfiam és a boltba még mindig azzal járunk :)) szal strapabíró is!! :)

2012. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért megnézném azt a 4 hónapost aki 86cm... és 8 kiló mellesleg
2012. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!