Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire baj a babakocsizás?

Mennyire baj a babakocsizás?

Figyelt kérdés
20 hónapos kislányomat babakocsiba tolom ha megyünk valahova ha minden jol megy akkor talan holnaptól biciglivel közlekedünk mert már van gyerekülés. csak ugy általánosságba nem furcsállják az emberek hogy egy ekkora gyerek még babakocsizik?
2012. máj. 9. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért furcsállanák? és nem baj, teljesen rendben van. Ekkora gyerek még hamar elfárad, ill. ha valamit intézni szeretnék, akkor jobb helyen van bekötve a babakocsiban, mintha elszaladgálna össze-vissza.
2012. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Még sok 3 évest is látni babakocsiba, pl. ha sietni kell, vagy elfárad az úton, nincs abban semmi különös. Az én lányom 2,5 éves, tehát 30 hónapos. Mégis ha olyan helyre megyünk, ahol tudom hogy sokat kell menni vagy állni, akkor simán babakocsival viszem. Sőt, néha mikor olyanja van kéri, hogy toljam babakocsival. Ilyenkor elmegyünk az utcánkban, vagy a környéken babakocsizni. Rám még soha nem néztek ferde szemmel emiatt. De amúgy ha néznének sem hatna meg különösebben.
2012. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt furcsálltam, hogy lányom 8 hónapos kora óta nem ül meg benne! :)

De lehet valakinek furcsa, de hát mások az anyukák, mások a gyerekek, valaki ezt, valaki meg azt szereti. Ne is rágódj ezen!

2012. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket!!!
2012. máj. 9. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy furcsa. Én még néha a 3 évesemet is beleteszem, ha nem tudunk menni biciklivel. Azt utálom amikor megnéznek, hogy ekkora gyerek babakocsival, látom a szemükben. Csak kár hogy nem kérdezik, meg hogy hanyadik kilómétere vagyunk úton. Mert 5 kilométert nem gyalogoltathatok egy 3 évest pláne ha sietünk pl buszoz.
2012. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a környéken szinte minden 2-2,5 éves babakocsizik még, mi is csak azóta nem, amióta megvan a tesó (kettőt értelemszerűen nem tudok tolni), nincs abban semmi.
2012. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam és bizony én még a közeli játszóra is viszem a kocsit. Na de a fiam iszonyat intenzíven játszik, és van hogy 3 órát is elcsavargunk. Szóval odamenni valahova még ok, de hazafele sokszor még el is alszik. Meg egy 20-30 percre lévő játszótérre...

Amúgy igen, furcsállják az emberek a kétévest babakocsiban.

2012. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!