Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 30 év fölöttieknek: emlékszel...

30 év fölöttieknek: emlékszel rá, hogy téged bekentek naptejjel gyerekkorodban? Vagy arra, hogy ennek hiányában leégtél volna?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem kentek!

Nyilván még nem voltak ekkora faktorosak!

De sokszor le is égtem.

Emlékszem egyszer tengerparton kb. 7 évesen úgy leégtem,hogy éjjel borogatták a hátam!

2012. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

engem soha

néha hámlottam arra emléxem


33/N

2012. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem kentek be, nem égtem le. Most viszont leégek. A gyerekem pedig egyszer a babakocsiban égett le, mert nem gondoltam arra hogy a sortból kilógó lábacska is leéghet egyszerűen amíg haza gyalogolunk a boltból.
2012. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor egészen kicsi voltam, akkor nem kentek. Olyan szép napbarnított bőröm volt, de nem betegesen. Aztán a szüleim válása utáni pánikbetegségemben nem mertem kimenni játszani (csak suliba mentem, meg ahova anya vitt) és akkor teljesen kifehéredtem. Azóta akármennyire szeretnék is barnulni, csak égek, de nagyon durván.
2012. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem kentek, és emlékszem, ha sokat voltunk kint a strandon, akkor leégtem, aztán lehámlottam.
2012. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem nem kentek le,mert sosem égtem le.De a nővéremet mindig kenték,mert nagyon világos bőre van,és ő mindig leégett a napon.

Bár volt,hogy a strandon én is kenegettem magam..

2012. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem nem kentek, néha le is égtem, emlékszem elég fájdalmas volt. Aztán tini koromban már én megvettem magamnak a napolajat.
2012. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen kentek. Barna es kek flakonos asszem Fa naptej volt, az egyik kb. 5 a masik 9 faktoros vagy valami ilyesmi. :-) de lehet, hogy volt 15 is. Azt is tudom, hogy kakaovajjal is kentek sokszor. Le is egtem, le is hamlottam neha.

37/n

2012. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs nem Fa, hanem Fabulon. :-):-):-)
2012. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

engem is azzal kentek amit az előző válaszoló írt :)))


tuti, hogy több faktoros volt, nem annyi amennyire emlékszel, mert én mindig leégtem ezért a nagy faktorossal kent anyukám és csíkosra égtem, ahova nem jutott ott vörös voltam, ahol bekent ott fehér :D megkockáztatom, hogy 30faktoros is volt az már, igaz akkor olyan 10 év körül lehettem és az nem 30 éve volt ;)

de volt kisebb faktorú is, azzal meg magát kencselte anyu de az is barna tubus volt ahogy emlékszem :D

2012. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!