Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb csibészsé...

Mi volt a legnagyobb csibészség/rosszaság, amit gyerekkorodban elkövettél?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

letörtem anyám élettársának a fogát :S

de nem direkt :)

2010. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Levettem a fáról a kismadarakat hogy meggyógyitom őket,de sajnos elpusztultak,és rákentem a hugomra
2010. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem Balatonon (Siófokon a legnagyobb tömegben) kirakatokat nézni 4 évesen.

Az egész család és az összes barát engem keresett.

2010. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Levágtam a függöny hosszából.
2010. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

kimázoltam a kiságy rácsait és a falat a pelusból kiszedett kakival

kifestettem magamat filctollal (az arcomat is :S)

kiöntöttem anyám körömlakkjait a wc-be

levágtam elöl teljesen a frufrumat (szépen néztem ki egy darabig)

2010. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

sörös üvegből hígítót ittam (az életemet a dédikémnek köszönhetem, ha ő nem itat velem tejet akkor, ma nem lennék itt)

építkezésnél trafóba nyúltam (a tenyeremem még ma is meglátszik a 2pötty, pedig már vagy 20éve volt)

anyukám kérése ellenére ralliztunk a biciklivel, gipszes kéz lett a vége

csak reménykedek, hogy az én lányom nem ilyen lesz, mint én voltam!!! :-)

2010. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3 évesen hazaszöktem a boltból, ahova Édesapám vitt magával. Ő sorban állt, én meguntam, odamentem egy nénihez, hogy kísérjen haza. Megmondtam hol lakom, Ő hazakísért, Apám meg majdnem szívrohamot kapott.


Aztán 6 évesen nem mentem haza a suliból, elmentem az egyik osztálytársamhoz, ahonnét 7 után indultam haza. Az egész lakótelep engem keresett, a rendőrökkel együtt. Én is csak remélni tudom, hogy az én lányaim nem lesznek ilyen szökősek:D

2010. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Meggyujtottam mamám otthonkáját.A kiskonyhában aludtam és játszottam valamit,mikor szoltak mostmár kapcsoljam le a villanyt.Nem akartam igy felmásztam az asztalra és rátettem a villanykörtére mama otthonkáját,gondoltam sötétebb lesz és nem látják hogy ég a villany.Pár perc alatt meggyulladt,kabálva rohangáltam.

Egyszer meg kitaláltuk a hugommal,hogy elmegyünk a nővérünk elé az iskolába.Azt hittük tudjuk merre kell menni.Nagyon eltévedtünk.Este 7-kor találtak ránk,de ugyhogy megszolitottunk egy nénit hogy segitsen,ő meg tudta,hogy keresnek két kislányt.

2010. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Levágtam a derékig érő hajamat kb a fülemig, csak meg akartam igazítani, 8 éves voltam kb, anyám sírva vitt a fodrászhoz...

13 évesen kitaláltuk a barátnőmmel, hogy discoba megyünk, azt hazudtuk, hogy a másiknál alszunk. Elindultunk, azt se tudtuk hol a disco, de azt sem hogy mi az...:) kb este 10-kor elindutunk haza, már a rendőőrséget is hívták, rettenetesen kikaptam, akkor még nem értettem miért izgultak annyira, most hogy anya vagyok már persze 100%-ig megértem őket!

2010. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Veszekedtünk a hugommal,meglöktem,elesett,

beütötte a fejét.

A homlokán lett egy szép nagy púp...

Aztán vágtam Neki fufrut,hogy ne vegyék észre! :)

2010. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!