Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bepisil éjszaka, tegyek rá...

Bepisil éjszaka, tegyek rá pelust?

Figyelt kérdés
Kisfiam, most áprilisban lett 3 éves. Még nem is volt 2 éves, és magától, leszokott a pelusról. Kb. 1 hónapja, szinte minden éjjel bepisil. Kérdezték, hogy történt e valami változás a családban, de igazából nem. Annyi, hogy bölcsibe kellett vinnem, tavaly november óta, de szeret járni. Az elején volt egy kis gond, de azóta megszokta, és jókedvű. Mit csináljak? Tegyek rá pelust?Azzal nem rontok a helyzeten?
2012. máj. 14. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tegyél vissza semmi képpen pelust rá mert azzal csak összezavarod! Tényleg azon kellene elgondolkodni hogy nem e történt valami dolog ami ezt előhozhatta,nem feltétlen traumára kell gondolni! Nincs kis tesó véletlenül aki még pelenkás és onnan nézi el?
2012. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs kistesó, ő a kistesó. Van egy nővére, 8 éves. nem tudom, mi történhetett, nem tudom, mit csináljak.
2012. máj. 14. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd csak,ezt találtam neked! Esetleg lehetne egy vizelet vizsgálatot csináltatni,egy próbát megér!

[link]

2012. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne kattogj azon, hogy mi változott. Nem tudhatjuk, hogy a gyermekben mikor mi megy végben. Kisfiam 3,5 éves, nemrég tettük le a pelust éjszakára. Én minden éjjel 2-3 óra között felébredek a mocorgására és vagy már beszaladt a pisi, vagy kiszaladunk pisilni.

Nincs más megoldás, mint éjszakára odakészíteni egy váltás ruhát és egy plusz lepedőt.

Kitartást kívánok!

2012. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!