Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna, Peti, Gergő könyvek...

Anna, Peti, Gergő könyvek közül melyik a legjobb? Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nektek felnőtt szemmel melyik tetszik a legjobban? És a gyerekeiteknek melyik?
2012. máj. 14. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik. Igazából mindben vannak kedvenc történetek. Ami fontos, hogy szerintem ne a cím alapján valassz, hanem a tartalomjegyzék alapján. Mert sok más témában is vannak benne mesék. Kisfiam 3 éves és másfél éves korától minden nap ezek mennek ( és a Bogyó és Babóca)
2012. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mind megvan az első a narancssárga volt azóta is az a kedvenc, nekem is meg a fiamnak is:)
2012. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik zseniális, nekünk 4 vagy 5 db van. Már 3 éves a lányom, de még mindig ez a kedvenc. Ő is "olvas" magának, ha nem érünk rá, vagy csak magának akar "olvasni". Hát az a legaranyosabb!
2012. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó volt olvasni a válaszokat, ezért csatlakozom én is :) Nekünk már csak 2 kötet hiányzik, de az is meglesz hamarosan :) Nagyon szereti 3,5 éves kisfiam, minden este abból olvasok Neki 3-4 fejezetet. Én is szeretem, aranyos kis könyv. :) Mindegyik nagyon jó, csak én nem az elejétől vettem, hanem amelyik éppen megvolt a boltban. Kicsit bánom már, mert akkor még nem tudtam, de sebaj, így is jó. :) Tehát ha nincs meg, szerintem a kezdetekkel kezdj, és utána a többi. :) Egyébként most a Tescoban akciós is, 2500Ft-ról 1690Ft-ra lett leárazva. Remélem sikert arat majd Nálatok is! :)
2012. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4,5 éves kisfiam kedvenc könyvei:) Esti mesének is szinte mindig ezt kéri. Érdemes mindet beszerezni.
2012. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is tetszik mind, talán egy nincs meg még. 5 éves a lányom és még mindig nagyon szereti, akárcsak én. Ha még nincs egy sem nektek, akkor szerintem is kezd az elejétől, az Anna könyvvel, az a rózsaszín. Az jól felépíti az egész sorozatot.

2012. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

imádjukind, de a megmondalak című veszekedőset addig húztam, ameddig lehetett. a lányom 5, mostmár az is rendben

bogyó és babóca is nélkülözhetetlen!

2012. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket szeretem, talán a barnás színű, Megmondalak címűt nem kedvelem annyira. De nem a történetek miatt, mert azok a megszokott tanulságos sztorik, hanem mert sokat veszekednek benne, és ha rendesen hangsúlyozom olvasás közben a mondatokat, akkor tényleg elég veszekedősre sikeredik az olvasás. Ha kedvencet kell választani, akkor a zöld színű Nagycsalád lettünk a kedvencem.
2012. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!