Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák! Ti hogy...

Kisgyerekes anyukák! Ti hogy reagáltok ha egy tini vigyáz a testvérére aki még kisbaba/pici gyerkőc? /2,5 éves. /

Figyelt kérdés
engem mindenki az anyjának néz, és ez már nagyon idegesít..főleg mikor azt mondják az idegenek, hogy nagyon hasonlít az anyjára..egyszer mikor toltam kinn az utcán azt mondták nekem hogy majd jön a piszkos 12...örültem neki nagyon..
2012. máj. 19. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat vigyáztam a testvéremre, mikor 13 voltam akkor született. Volt, hogy tőlem is megkérdezték, hogy az én gyerekem-e, mondtam, hogy nem, csak a testvérem, de ennyi volt, engem nem érdekel ki mit gondol. Most 7 éves most már nem nézik a gyerekemnek, mert "felnőtt" hozzám, nekem meg nagyon gyerekes arcom van. Szóval ha ilyet látok nem gondolok semmi rosszat, mivel a tini lehet bárkije, nem feltétlen az anyja, lehet nagynéni, vagy egyéb rokon is.
2012. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor beszólnak valamit, csak mond meg hogy ő a testvéred. Majd elnézést fognak kérni.
2012. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ismerős gyerekekre szoktam vigyázni már baba koruk óta, de nekem még nem szóltak be soha, csak nagyot néztek az emberek. :D Én ilyenkor szoktam mondani, hogy "na jó, most már menjünk haza, mert anya már vár". Ilyenkor levágják, hogy nem én vagyok az anyjuk.
2012. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát eddig még senki nem kért elnézést... de nem is kérdeznek szimplán felteszik a kérdést hogy gyesen vagyok -e vagy dolgozok, hányadik gyerek,stb... a legtöbb reakciójuk eddig az volt hogy ja jó .. nem tudom de szerintem elöbb kérdezni kéne..:/
2012. máj. 19. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép dolog, ha egy tini vigyáz a kistestvérére! :)
2012. máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!