Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen nyári lábbelit érdemes...

Milyen nyári lábbelit érdemes néznem? A kisfiamnak bokasüllyedése, s lúdtalpa van.

Figyelt kérdés
Eddig nem volt probléma,mert félcipőbe bele tudtam tenni a szilikon betétet.de papucsnál ez nem fog menni.Tud valaki erre megoldást?Előre is köszönöm.

2012. máj. 21. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne adj rá papucsot. Ha ortopédián más nem javasoltak, salus szandált vennék.

Nem tudom, hány éves, szerintem én kábé nagycsoportos óvodás kortól adnék rá papucsot leghamarabb, akkor is csak otthonra, mert abban rohangálni elég veszélyes. Bokasüllyedésre az általad leírtak miatt kifejezetten nem jó a papucs, és nem fogja a sarkat sem.

2012. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem adnék papucsot. Ortopédián mit mondtak? Én Salus szandált szoktam venni nyárra.
2012. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az orvos gyógycipőt írt fel..azt hordja az oviba.Utcára Siesta van,s ebbe a szilikon betét pont jó.De nyáron nem tudok utcára olyan szandált ráadni ami fogja a bokáját,s a kiképzése is megfelelő lenne.
2012. máj. 21. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért. Kicsúszik elöl a betét a szandiból? Mindenképpen jobb egy salus vagy más supinált szandál még betét nélkül is, mint a papucs.
2012. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ha olyan szandit vennél, aminek zárt valamennyire az orra?


Ilyenre gondolok:


[link]

2012. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amúgy szeret mezítláb lenni a kisfiad?


Ha igen, akkor minél többet legyen úgy is :)

2012. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!