Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » ARTI Deluxe tricikliről...

ARTI Deluxe tricikliről szeretnék tapasztalatokat, véleményeket. Érdemes olyat venni, vagy nézzek másfajtát?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 18. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó tricikli, annyi csak, hogy szinte ugyanilyeneket ennek az árának a töredékéért is lehet már kapni. De maga a kis tricikli nagyon jó.
2012. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hasonlót kevesebbért?

Küldenél linket?

Ami fontos: a kerék NE műanyag legyen! És az sem baj, ha az ülés picit magasított, hogy kényelmesen üljön benne.

2012. máj. 18. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, de ennek műanyag a kereke.

[link]

2012. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Épp ezért kérdeztem. Már kezdtem megörülni, hogy ajánlasz valami jót, amit én nem vettem észre.

Igen, rengeteg tricikli van, ami első látásra frankó, de kiderül, hogy műanyag kerekes. Én pedig mindenképp gumisat szeretnék.

2012. máj. 18. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi a baj a műanyag kerékkel?
2012. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt találtam még:

[link]

2012. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyrészt hangos, másrészt nem tetszik. :)

Lehet, hogy ez csak az én mániám.

Ja, van még valami habosított kerék is (nem tudom, milyen anyag pontosan, de nem műanyag), az is jó.

2012. máj. 18. 15:51
 8/9 A kérdező kommentje:

Na, az utoló, amit linkeltél, az tetszene.

Nekünk mindenképp új kell, mert a pénzt ideadták rá, és ciki lenne használtat venni.

Rákeresek, mennyi újonnan.

Köszi a segítséget, hogy így ráálltál a témára, és keresgetsz nekem! Aranyos vagy! :)

2012. máj. 18. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó linkem: újszerű, hibátlan, eredeti dobozában. Szerintem nincs leharcolva, de ha mindenképpen vadi újat szeretnél, és nem elég az újszerű, akkor hajrá. Remélem találsz megfelelőt.
2012. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!