Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan bízhatnék jobban...

Hogyan bízhatnék jobban édesapámban? Nem merem rábízni a lányomat még fél órára sem.

Figyelt kérdés
Apukám meglehetősen szereti az alkoholt. Nyilván ha előre szólnék, hogy átveszem a kicsit, akkor nem inna. De valahol mégis ott motoszkál bennem, hogy de mi van, ha mégis? Szomszéd kislánya szokott vigyázni, állítólag jól elvannak. Én mégsem merem ott hagyni.
2012. máj. 24. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én megértelek. A helyedben én sem merném rábízni a gyerekem, ha lenne.
2012. máj. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én se bíznám rá.
2012. máj. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ne bízd rá, nem lenne egy nyugodt pillanatod sem! Inkább kérj meg valaki mást.
2012. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én sem bíznám így rá.
2012. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

anyukám is meglehetősen szereti a sört! Hát időnként pityókás. De ha odaadom a lányomat, akkor nem iszik egy kortyot sem, de alkoholmentes sört azt igen.

Semmi baj nincs

Én azt tanácsolom, hogy azért az esélyt adjuk meg, tehát először 10 percre hagyd ott a lányod, lemész a postára vagy mittudomén. Ha nincs baj, akkor okés, teszteld le.

2012. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sókristály ***** válasza:

5-össel értek egyet. Apukád már bizonyított más gyerekekkel, a te csemetédre is képes lesz vigyázni.

Tényleg csak annyi a kulcs, hogy szólj előre, és csak annyi időre hagyd vele, amiről tudod, hogy kibírja alkohol nélkül.

2012. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vélemény nekem is szimpatikus. De azért az aggodalom jó dolog, éberen tart. Csak rövid időre hagyd ott.
2012. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!