Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízhatnék a páromban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék a páromban?

Figyelt kérdés
Sok fiúval jártam már és mindegyik átvert. A mostani páromat nagyon szeretem és mégsem tudok benne megbízni a sok csalódás után, pedig ő teljesen más mint a "régiek". Már azt is mondta, hogy szeret, de egyszerűen nem tudom elhinni! Mit tegyek? Segítsetek!
2009. okt. 7. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy! De azon agyalni folyamatosan hogy esetleg megcsal, az felöröl. Élvezd ki a jelenlegi boldog helyzetet add át magad az érzésnek, aztán maj ha gáz van ráérsz lelkibetegnek lenni. Tapasztalatbol mondom. Ha folyamatossan agyalsz elrepül melletted az élet.
2009. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mióta vagytok együtt, de a kérdésedre a válasz az az idő:) hagyd h elmenjen a barátaival szórakozni ha akar vagy ide-oda... ha szeret téged nem fog megcsalni és így majd te is bízol benne... de ha kalitkába zárod és néha néha kitör akkor csak izgulni fogsz hogy jaj most mi lesz... vagy megunja hogy elveszed minden szabadidejét és elhagy... csak adj egy kis időt magatoknak (lehet neked több kell) de nyugodj meg fogsz tudni bízni benne :)
2009. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is attól félek, hogy megcsal, hanem attól, hogy bármelyik percben azt mondhatja, hogy viszlát! Nem régóta vagyunk együtt, de a régi sebek miatt, nem tudok teljesen ellazulni! Ő ezt nem veszi észre, mert nem mutatom ki, csak amikor gondolkozok egyedül, mindig ez jár a fejemben!
2009. okt. 7. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
még mindig azt mondom h ezen csak az idő segíthet... nemsokára majd megnyugszol és minden rendben lesz meglátod, csak kitartás!:) és jól teszed h nem mutatod ki... csak türelem ;)
2009. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, és állandóan a múlton merengsz, akkor azt fogja mondani...
2009. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!