Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeri valaki a Heim Pálba...

Ismeri valaki a Heim Pálba Abooth Dorottya drnőt? Kit ajánlanátok éranyajegy miatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 07:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam: Asbóth Dorottya
2012. máj. 25. 07:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Dr. nőt nem ismerem de ajánlom neked Dr. Tasnádi Gézát! Mi hozzá jártunk a fiammal éranyajegy miatt. Szintén a Heim Pálban rendel. Ha felhívod a kórházat és mondod a Dr. Úr nevét akkor kapcsolják az asszisztensét!
2012. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is a Tasnádinál voltunk éranyajegy miatt.
2012. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a doktornőhöz jártam felnőtt koromig napallergia és a nagy mennyiségű anyajegyeim miatt, csak ajánlani tudom! Jó szakember, és emberi :)
2012. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is a Tasnádi professzorhoz szeretnék majd elmenni, de az Asbóth doktornőnél kezdtünk, és csak most találtam rá a professzorra. Gyereketeknek milyen éranyajegye volt? És milyen vizsgálatokra küldtek? Milyen korú a gyereketek és milyen az anyajegye? Nagyon érdekel a válaszotok, mert mi még most állunk a vizsgálat előtt, de nagyon ideges vagyok... Köszönöm előre is.
2012. máj. 26. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:

3/5 vagyok, Tasnádinál voltunk, a babám fenekén volt egy éranyajegy, újszülött korától kezdett el nőni, egyre nagyobb lett, egyre pirosabb és kidudorodóbb. 7 hetesen voltunk először a Tasnádinál, ekkor fagyasztó kezelést csinált (ez abszolút nem fáj, kb fél perc az egész). Ilyen fagyasztó kezelés volt még vagy 3-4 alkalommal a babám 1 éves koráig, majd teljesen eltűnt az éranyajegy, konkrétan mintha ott se lett volna.

Ez a fagyasztás annyi, hogy rátesz valami bigyót az éranyajegyre, mintha egy golyóstollal hozzáérne, odatartja pár másodpercig, aztán viszlát, mehetsz is a dolgodra. A baba semmit nem érez belőle, csak azt, hogy már megint vetkőztetik-öltöztetik.

2012. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyerekemnek a lábán van, most már 2,9 éves. Mutattam többször orvosoknak (2 sebész, gyerekorvos), de azt mondták nem kell vele foglalkozni. Most Asbóth doktornőhöz mentünk vele, ő küldött vizsgálatokra.
2012. máj. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!