Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fa futóbiciklit milyet ajánlan...

Fa futóbiciklit milyet ajánlanátok? Indokokat szeretnek, hogy miért, vagy miért ne azt a biciklit vásároljuk meg, és ha vannak rossz tapasztalatok, inkább azt is szeretnem tudni.

Figyelt kérdés

2 éves szülinapjára vennénk a kisfiunknak.Elég magas a korához képest, mozgásbanis ügyes.

Ha kérhetném linkelnétek is?Köszönöm


2012. máj. 21. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:

A fiam ilyet kapott a keresztelőjére (akkor még nem volt egészen két éves), és nagyon szereti, a mai napig nyüstöli ezerrel:) (lassan egy éve)


[link]

2012. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon strapabíró, fémvázas, egyszerűen tönkretehetetlen!!


[link]

2012. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én fiam is magas volt 2 évesen is már, mégsem ért le a fa futóbicikliről a lába. Mindenképp vidd magaddal vásárlás előtt, próbáld ki, hogy tud -e vele menni.

2,5 éves korától imádja.

2012. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi az Aldiban vettünk 10ezerért, és bevált, kivéve, hogy nehéz (majdnem 4 kilós), így mikor cipelnem kell, akkor az nekem nem jó, igaz, ebből adódóan nem is cipelem annyit, mint a motort annak idején..


Azóta láttam egy jobbat, ha most vennék, ilyen vennék, ez is jó árban van:


www.tanulobicikli.hu

2012. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A fa futobicikli sokkal nehezebb,mint a fém,ha cipelni kell+gyerek kezét fogni,jó erőben kell lenned.Kényelmetlen ,mert nyomja a comb belsejét és a kormánya csak sokkal kisebb ívben forgatható,mint a fém.Nekünk egyáltalán nem vált be,alándékba kaptuk,de inkább vettünk fémet,azt nagyon szeretik.
2012. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Előzőből kimaradt,Auchanban vettük 9000-ért,semmi extra márka,de évek óta nyúzzák,semmi baja.
2012. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi sem a fa mellett döntöttünk, mert annak se fogása nincs, és úgy tudom az ülését sem lehet emelni.

Én szintén a tanulobicikli.hu-n rendeltem egyet, nagyon szereti a fiam (2 éves volt, mikor kapta, most fél év múlva már métereket gurul vele feltett lábbal) És később is jó lesz, mert a nyergét lehet emelni.

Nem mellesleg van fogása, nem nehéz, kb. 3 kiló, még 6 hónapos pocakosan is elbírom.... :o) az egyéb cuccok mellett és a fiam kezét is fogva, ha megyünk át az úttesten. Én ezt ajánlom.

De a dechatlonban is láttam, bár ott drágább, de azon van fék. Bár a féket még ilyen kicsin nem tudják használni, szerintem felesleges ilyen biciklire, úgyis a lábukkal fékeznek.

2012. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az a fa, amit linkeltem könnyű - legalábbis sosem okozott problémát a cipelése, pedig nem hagyom ott a bölcsiben, viszem haza, aztán viszem vissza. Az ülése pedig 4 különböző pozícióba állítható.
2012. máj. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fával csak egy baj van, hogy ha sokat megy vele, akkor nagyon kényelmetlen az ülése. Tiszta piros volt a lányom kis combja. Egy másik kisfiú pedig, másnap már nem tudodt ráülni, meg megnyomta neki a kis kukacát is. Ha újra választhatnék inkább fémet vennék, aminek olyan az ülése, mint az igazi bicikliké.
2012. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül ez mellett döntöttem, mert igaz, fa a bicikli, párnázott a nyereg, így talán majd nem nyom sehol és a nyergét is lehet állítani.Felhívtam a webshopot, és azt mondták könnyű, 3-4kg-os, és nagyon kelendő bicikli.Remélem beválik:)
2012. máj. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!