Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimennél futni 20-25 percre...

Kimennél futni 20-25 percre míg a 2 éves gyereked bent alszik a lakásban (házban)? Zárt ajtónál alszik, és nem szokott kijönni sose, egyben alszik 3 órát.

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 22:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Soha nem tudhatod, hogy mi történik. Én biztos nem merném ott hagyni egyedül. Akkor menj futni, ha valaki van vele, ha ez csak este lehetséges, akkor fuss este!
2012. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!!!! SOHA!!!
2012. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Általában ilyenkor égnek bent a gyerekek. Fulladnak meg. Rántanak magukra egy szekrényt. Soroljam?

A börtön a legkisebb gondod lesz...

2012. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. máj. 25. 22:24
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Soha!! Bármi rossz történne közben, soha nem bocsájtanám meg magamnak...
2012. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném egyedül hagyni,az a baj,hogy annyi minden történhet 20 perc alatt,aká veled is ne'adj istenAkármi;elüt egy autó.eszméletedet veszted stb.Nem tudod valakire ráhagyni?
2012. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Én még a boltba sem merek lemenni amíg alszik,pedig 2perc alatt ott vagyok. Az ördög nem alszik,és belehalnék ha valami baj lenne!!!

Honnan tudod hogy akkor is aludna 3órát,és nem kell fel hamarabb?!

2012. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó. A magyarázat egyébként ezekre amiket írtok: nincs szekrény a szobában, ha fuldoklana azt így se úgy se hallaná hisz rá van csukva az ajtó, ill. sose történt még semmi. Nem járnak autók a ház körül, rögtön egy ilyen ligetes rész jön a házuk mellett.

Ez egy ismerősöm, akivel tegnap beszélgettünk a sportolásról, mondtam neki hogy este tudok csak futni menni mert 7re ér haza a férjem, és így jött fel a téma hogy ő napközben is elmegy. Kérdeztem hogy hogy? Rábízza valakire? Mondta hogy nem, hanem alvásidőben elmegy.

2012. máj. 25. 22:31
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem, már az is ijesztő, hogy véletlenül felkel és nincs senki ott, nagyon megijedhet. Ennyire nem lehet önző, vegyen egy futópadot.
2012. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy futópad nem két forint:) Magamról tudom, mert mostanában néztem utána. (ez nem mentség csak úgy plusz infóként írom)

Neki az a véleménye hogy fitt és izmos akar lenni mint a baba előtt, mert amúgy a férje majd keres magának mást.

Pedig amúgy is nagyon csinos jó alakú nőci szóval nem értem. Na de elkanyarodtam a témától.

2012. máj. 25. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!