Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vehetnék 1 éves szülinapra?!

Mit vehetnék 1 éves szülinapra?!

Figyelt kérdés
szeretik nagyon a micimackós dolgokat...plüsst már nem akarok az van rengeteg neki!!
2009. jún. 29. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát itt az is számít hogy milyen viszonyban vagy a babával, mert attól függ hogy mekkora ajándékot veszel .Gondolom ha rokoni akkor nagyobbat stb. De egy ekkora gyermek még mindennek örül.

Én valami készségfejlesztőt vennék neki. Fischer price- nál rengeteg van.

2009. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok készségfejlesztő van, de egy ekkora gyerek rül a hasznos dolgonak is, mint itatópohár, kanalak, hiszen most fog tanulni enni, kistányérak (műanyagból)... A plüssnek én sem vagyok híve, mert a por miatt allergén, és egy ennyi idős gyereket még nem igazán érdekelnek a plüssök...
2009. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit szánsz rá. Nemrég olvastam erről és szerintem ez tuti jó lehet: [link] A kisfiam imád ugrabugrálni, most ugrálóhintája van, de sajna csak 12 kg-ig lehet használni, ő meg 10 hós létére már 10 kg, így nem tudom meddig lesz jó. :( De mikor megláttam ezt a lovacskát, teljesen felvillanyozódtam, hogy nem kell lemondania az ugribugriról.
2009. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a fajátékokat ajánlanám neked, nézd meg a fakopáncs.hu-n, illetve Ikeában is lehet jó dolgokat venni nekik [link]

A lányom 1 éves szülinapjára kapott kedvencei: egy pihe-puha plüss nyúl(azóta ő vígasz nyuszink, meg alvókánk is), Ikeás katicás sátor, csúszdás fürdőjáték: [link] illetve kalapálós játék golyókkal: [link]

2009. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt van pár ötlet, egy anyuka blog oldalán olvastam: [link]
2009. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha játékot és nem használati tárgyat szeretnél venni neki én a fa játékokat javaslom ebben a korba mindent a szájukba vesznek. A www.kopefajáték.hu oldakon katints a fejlesztö játékokra ezen belül a kézügyesség fejesztö játékokra itt a 7. egy eiohhorn kicsi játékcenter a neve én ezt veszen neki 07 11-én lesz az elsö szülinapja.
2009. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


nekünk is most lesz jövőhéten a szülinapja a kisfiamnak,mi hintamacit vettünk neki,nagyitól wader homokózó szettet kértünk amiben van dömper is,a másik nagyszülőktől ,eg egy óriás wader dömpert-ezt nem fogjuk be homokozni majd csak a másikat az kisebb...ezek nagyon bejöttek neki,mert már találkozott velük, a hintamacit még nem tudom fog e neki tetszeni mert lovon már ült,az bejött de az favolt ez meg plüssös is...Ez tényleg azon múlik milyen típusú gyerek,mert pl az enyém ki nem állhatja plüss játékokat csak a keményeket amit meg lehet rágni,meg fogni stb..pedig az én plüsseimet is megőriztem neki..Meg én csinálok majd neki egy tortát...

2009. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18.52es vagyok,mi vettünk neki egy pár fajátékot de csalódtam benne,mert szétestek ,meg a ragasztásnál elváltak,szval és ez is fakopáncsos volt én meggondolom még egyszer,hogy veszek e neki..esetleg ha nagyobb lesz....
2009. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!