Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az tényleg ártalmas, ha...

Az tényleg ártalmas, ha felkeltem éjjel a gyereket?

Figyelt kérdés
leszokoban vagyunk éjszaka is a pelusrol,és éjjel bepisil,azaz hajnalba,megsem ébred rá,olyankor észreveszem felkeltem és áttöltöztetem.sajnos elég rendszeresen ez van,és azt mondták nekem h ezzel nagyon ártok neki,h beteg lehet ha állandoan felkeltem öt,hajnalba.na de mégis mit csináljak?

2012. máj. 28. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Add vissza a pelust, nem érett az éjszakai szobatisztaságra.

Ha már több nap száraz a pelenka, újra próbálkozhatsz.

2012. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezt javaslom, mint amit az elso irt.
2012. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, adjál még pelenkát. Majd ha reggelre száraz lesz, vagy felébred szólni ha kell neki, akkor vedd le róla. Mennyi idős?
2012. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom, hogy pelust kéne rá adni, így nem leszoktok a pelusról csupán kialvatlanok lesztek mindketten. nem érett meg még erre!
2012. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy beteg lesz tőle, csak kialakul ez a rossz szokás, hogy éjjel mindig felkel, aztán majd kínlódhatsz, hogy átaludja az éjszakát. Így ő is fáradt lesz reggel, meg te is. Nem érett még meg az ágytisztaságra. Majd ha rendszeresen száraz pelenkában ébred, akkor alhat bugyiban.
2012. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi,amugy 2,5 éves,nappalra már 20 hos kora ota szobatiszta
2012. máj. 28. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel éjjel!
2012. máj. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adj rá pelust. Amíg bepisil, ne vedd le róla. Ezzel nagyon sokat ártasz a gyereknek, ne tedd!!
2012. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!