Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy pár éjjel arra lettem...

Egy pár éjjel arra lettem figyelmes, hogy ha az egyik oldalamról akarok átfordulni a másikra, akkor iszonyatosan fáj a szeméremcsontom. Tényleg nagyon fáj. Ez mitől van? Ártalmas vagy csak velejárója a babának?

Figyelt kérdés
27 hetes első babás vagyok
2009. febr. 15. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Velejár,helyezkedik a babó,attól van.Nekem is fájt olyko-olykor,mert feszíti vagy a buksi,vagy más része.Ne aggódj:)

A legkutyább az,erre is készülj fel,h egy idő után kiválaszt magának egy oldalt,és a kerek pocid szépen féloldalt fog dudorodni:)Nagyon vicces látvány,én mindig visszabökdöstem neki,mikor már nagyon kényelmetlen volt.

Beszélgess vele,h menjen szépen egy kicsit odébb,figyeld meg,egy idő után hallagati fog rád.De szép idők is voltak:)

Könnyű szülést,és jó babázást kívánok!

2009. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én most 26 hetes vagyok, és ugyan ezzel szenvedek, a doki azt mondta, velejáróra, lesz jobb, és lesz még rosszabb idő szak is!

De majd pár hét múlva ott lesz a baba a karunkban és el is felejtjük ezeket a fájdalmakat!

Szép, és boldog baba várást!

2009. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez már sajna így lesz! Nekem is kb. ilyenkor kezdődött. Ez attól van hogy a szeméremcsont környékén az izületek meglazulnak, hogy felkészüljenek a szülésre. Nekem van úgy hogy alig bírok menni. Nem valami kellemes, de valahogy csak kibírjuk!

32 hetes kismama

2009. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb nekem is ennyi idősen kezdődött.34hetes vagyok és még mindig tart.És nem csak este,nappal is.Estére erősődik,alig tudok lemászni az ágyrol.De kitartok.:)
2009. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanez a bajom, kb 25 hetes korom óta. egyre kellemetlenebb lesz. ha mész ki éjszaka, először csak az egyik lábadat tedd le, aztán a másikat, nekem ez segített. illetve eddig direkt zárt lábbal fordultam, mert azt hittem, hogy az úgy jó, de most már rájöttem, hogy kevésbé fáj átfordulásnál, ha az egyik lábamat az égnek meresztem. :) tortúra az egész, de csak kibírjuk már valahogy. :) ja, egyre jobban fáj, minél jobban telik az idő.

36+3

2009. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!