Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges, hogy a hátsó őrlő...

Lehetséges, hogy a hátsó őrlő foga hamarabb kijönne, mint a szemfoga?

Figyelt kérdés
Másfél éves a lányom, két hete rettenetesek az éjszakánik,nagyon sokat fenn van, és mondja hogy fáj,fáj(foga). Néztem neki, bár min d a négy szemfoga be van duzzadva, de még nem akar kibújni, viszont ő is hátrafele mutogat,hogy ott fáj neki. Megnéztem és a leghátsó rágók vannak nagyon bedagadva,ahogy kentem neki éreztem, a foga csücskét. Lehet hamarabb bújik az ki neki???
2012. máj. 29. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az V -ös foga, a felső, 25-33 hó, az alsó23-31 hó, a IV-es foga, a felső 13-29 hó az alsó, 14-18 hó. A III-as, a szemfog felső 16-22 hó, az alsó 17-23 hónapos korában jön ki a babáknak.
2012. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek most a nagyörlők, amiket mondasz, vagy a kisörlők? A kisörlő nekünk most bújt ki alul mindkét oldalt, szemfoga még nincs.
2012. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyörlő!!!


A kicsik már egy jó ideje kinn vannak.

A 4 szemfog és a 4 nagyörlő hiányzik.

2012. máj. 29. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a szemfogak voltak az utolsók.
2012. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is az őrlők jönnek (szintén másfél éves), szemfog még sehol. A nagyobbik gyerek annó szépen betartotta, ő előbb a szemfogakat növesztette, utána az őrlőket! :))
2012. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A 3 és fél éves lányunknál is a szemfogak jöttek utoljára. 3. szülinapjára volt kint az összes, 13 hósan csak 2 foga volt.

A 13 hósnak most jönnek a kisőrlők, 10 foga van egyelőre.


A kérdésedre válaszolva, igen, lehet, hogy a hátsó rágók bújnak neki ki előbb, de ez nem baj.

2012. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!