Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek már rendes ágyban...

Akinek már rendes ágyban alszik 3 éves kisgyermeke, és szabadon mászkálhat a lakásban, nem féltek hogy felébred hamarabb mint ti és nem veszitek észre és valami kárt okoz magában?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk rács nélküli ágyba szoktatni, de én félek hogy nem veszem észre ha felébred kimegy a konyhába, felmászik a székre leesik stb.. mert az ajtót ki tudja nyitni mindenhol, vagy ti hogy oldjátok ezt meg??
2012. márc. 6. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

hát nálunk már 2 éves korában ez volt a helyzet, kb addig aludt kiságyban

és felkel éjjel, átjön hozzánk, de esze ágában nincs mászkálni a lakásban, hiszen hulla fáradt, átjön lefekszik, és már alszik is mint a bunda

szóval én nem félek

2012. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiam 18 hós korától alszik sima ágyban, most 2,5 éves. Nem félek, mert bár a ház másik végében alszik, minden rezdülésére felébredek. Egyébként nem mászkál ám szanaszét ébredéskor, hanem egyenesen jön át hozzánk. Vagy meg a vécére. A legtöbb éjszaka pisilni is felkel, de én felébredek rá akkor is, ha nem szól nekem, hanem elintézi egyedül. Szóval nem félek, nem.
2012. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én inkább arra gondolok, hogy reggel felébred hamarabb, kislányom simán önállósítja magát, és néha csinál olyan dolgokat is, még mellettem is leugrik, felmászik, megüti magát...
2012. márc. 6. 22:19
 4/8 Bence_ ***** válasza:
Nekünk kimegy leül a fotelbe, ha van kedve akkor betakarózik és üldögél, mesét néz.(2.5 év) Öccse is mellé szokott menni. Reggelente ők is pihiznek. Sose volt még gond. Nem pakoltak, stb
2012. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy 3 éves már elég értelmes ahhoz, hogy meg lehessen beszélni.

1-2 éves kor között valóban félelmetes tud lenni ez a helyzet, de 3 éves korban már nem aggódnék. enyém 2,5 éves, rosszaság, de mindig felkelt amint kirosszalkodta magát :D


ne parázd túl a dolgot, nagy már!

2012. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most lesz 2 éves, már hónapok óta sima ágyba alszik. Felkelés után mindig azonnal hozzám jön. Még sose jutott eszébe a lakás semelyik másik részébe menni. Úgyhogy én sem aggódok emiatt.
2012. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom mult heten toltotte a 2 evet oktoberben kerult uj agyba es kulon szobaba!eleinte sokszor felkelt de en azonnal felebredtem ra es rogton hozzank jott!most mar csak reggel kell fel de elso utja a fejem es be az agyba mellem!kerdesre valasz nem nem felek!!!!
2012. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is egy kicsit túl parázod.ha ilyet tenne akkor ezek szerint bármikor megteheti és nem vagy mindig ott vele,tehát mindig parázhatsz.ha nagyon aggaszt tedd el az olyan dolgokat vagy zárd rá a konyha fürdőszoba ajtót és oda nem tud bemenni,de náluk az első ut mindig a mi ágyunk de én már felébredek az ajtója nyitására pedig a nappali másik oldalán van.
2012. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!