Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák, akik...

Kisgyermekes anyukák, akik nem akartak kistestvért az első gyermekük mellé, de később mégis meggondolták magukat, miért tették? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Nem bántátok meg a döntést? Végül mekkora korkülönbséggel született a kistestvér?
2012. máj. 29. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem akartam többé kismama lenni, mert volt több sikertelen terhességem a lányom előtt.A férjem hatására belementem a dologba.Egyáltalán nem bántam meg, mert most két gyerekkel sokkal boldogabbnak érzem magam.Nem tudom mi lehet az oka, de ez így tökéletes.

Rengeteget játszunk, csavargunk.Annyira boldog vagyok, amikor a nagyobb megöleli naponta többször a kisebbet.Tegnap ezt mondta neki:

-Örülök, hogy Te vagy a testvérem.

Minden fáradságom elszállt aznap.

29 hónap a korkülönbség.

2012. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál :)
2012. máj. 30. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen!Ha csak egy picid van, akkor ne gondolkozz a másodikon!Mindenkinek jól jön egy tesó:D

Mióta nekem kettő van, próbálom az összes ismerősömet rávenni egy újabb gyerkőcre.

2012. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eleve kettőt szerettünk volna, de mióta megszületett a lányom, már nem vagyok biztos a dologban. Nincs vele semmi extra nyűg, a terhesség és a szülés is álom volt, de valahol mégis azt érzem, hogy neki szeretnék megadni mindent amit csak tudok, és nem tudom elképzelni, hogy kétszeresen kelljen gondoskodnom valakikről, akik tőlem függnek, akik azért jöttek a világra (még csak 1), mert én így döntöttem. Egy gyerek is nagy felelősség, gondolom kettővel még nehezebb lehet :) Persze lesz mégegy, mert azt is szeretném, hogy legyen testvére. Csak olyan elképzelhetetlen nekem, ha meg már itt lesz, akkor nyilván úgy lesz természetes.
2012. máj. 31. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!