Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A hisztit kinövik a gyerekek?

A hisztit kinövik a gyerekek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én még nem láttam mondjuk 8 éves hisztizőt :)
2012. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár biztos van...
2012. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a cipőjüket növik ki a gyerekek de nem a hisztit..Vannak jobb időszakok,vannak rosszabbak mint anya meg kell probálnod mindent hogy könnyebbé tedd neki is és magadnak is a felnőtté válás nehéz-hosszú folyamatát..mekkora gyerekről van szó??van amikor ugy hivják felfedezőkorszak,van amikor ugy hivják dackorszak..később tinédzser korszak,kamaszkor..szóval szerintem nem növik ki..
2012. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Csak előbb utóbb "átalakul" a dolog.

Meg vagyok róla győződve, hogy amelyik gyereknél nincs lekezelve a hiszti annál újra kijön tinédzser korban és akkor már nagyobbat tud szólni egy hisztis kirohanás mint 3 évesen...

2012. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

óó de jó neked hogy nem láttál még 8 éves hisztizőst...nem feltétlen veri a fenekét a földhöz, de akaratos, esetleg affektálós és nehezen lehet vele megértetni azt,amit nem akar.


A hiszti nem múlik el, csak alkalmazkodik az életkori sajátosságokhoz.

2012. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4,5 éves lányomról van szó.

Elég sokszor hisztizik, szinte a semmin. Nem foglalkozom olyankor vele, mert tudom, hogy abbahagyja, utána mindig megkérdem, hogy ezt most miért csinálja, de nem tudja megmondani.

Nincsen elkényeztetve!Sajnos mellé társul még, hogy nagyon akaratos, erőszakos.

2012. máj. 31. 13:30
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek, hogyan kezeljem amikor nem lehet vele bírni?
2012. máj. 31. 13:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Az én nagyobbik lányom 10 éves, és egyáltalán nem hisztis, kb. 3-4 éves korára kinőtte :) A másik se nagyon az már, ő most 3,5 éves... Régebben sem volt vészes, földhözverős hiszti pld. egyiknél sem fordult elő soha. Szerintem ez inkább gyerektől függő dolog.
2012. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megint első vagyok. Én azt szoktam csinálni, mikor voltak hisztik, hogy szomorúan ültem... és nem szóltam semmit. Mikor abbamaradt a hiszti, utána érdeklődtek, hogy miért vagyok szomorú. Mondtam, hogy nagyon szomorú vagyok, amiért ilyen hisztis lányom van, mert ez nagyon csúnya dolog.. Nálunk hatott, mert utána megölelgettek, és sztem tényleg érezték, hogy nem volt szép.
2012. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 éves létemre szoktam hisztizni. Sajnos ez mentalitás kérdése is.
2012. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!