Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran pisilnek a 2-3...

Milyen gyakran pisilnek a 2-3 éves gyerekek? Tudom, folyadékfogyasztástól függ, de úgy általában?

Figyelt kérdés
Fiam most lett szobatiszta, és általában 2-3, de van hogy több óra is eltelik két pisilés között. Tegnap délután például pisilt 3-kor, utána csak este 8-kor. Ez normális, vagy túl keveset iszik? Mondjuk sosem volt nagy ivó, de elég ez?
2012. máj. 24. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Eg y reggel, egy délelőtt, egy ebéd után, egy délután, egy fürdés előtt
2012. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyém se valami nagy pisilő.

2,5 évesen lett szobatiszta, most 3,5.

Nagyjából így pisil:

-reggel

-aztán én elküldöm játszótér előtt (de itt még nem is kéne neki amúgy)

-alvás előtt is elküldöm, ha kell neki ha nem, muszáj hogy azt a picit is kiengedje

-délutáni játszótér előtt is pisi

-ezután már csak esti pisi van

-éjjel egyet pisil éjfél fele

Magától nem pisilne ennyit az enyém, csak én mindig elküldöm, nem szeretem, ha tartogatja, meg amúgy is játszótér előtt és alvás előtt menjen el.

Eleget iszik, szóval nem az a baj, hogy kevés lenne, egyszerűen ő ilyen tartogatós.

Ha nincs játszótér délelőtt/délután, akkor hagyom, amikor ő akar menni (tehát nem nagyon megy). De amikor elmegy pisilni, akkor nagyon sok jön ki.

2012. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor úgy látszik ez normális, fiam is kb. 5x pisil egy nap, de sokszor én küldöm, pedig nem kéne neki még (séta, alvás előtt).
2012. máj. 24. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom rengetegszer pisil, akkor is ha sokat iszik, akkor is ha nem. Ha elmegyünk valahova óránként, ha otthon van akkor van hogy fél óránként.
2012. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves tegnapi 16:25-ös válaszoló! Ha a kislányod akkor is gyakran pisil, ha nem iszik sokat, én a helyedben orvoshoz vinném.
2012. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltélenül gond ez, lehet, hogy csak tetszik neki a wc. Kislányom állandóan pisilni járt, mikor ovis lett, mert tetszett neki a kiswc. Ha nem piros a nuni, nem csíp a pisi, nincs láz, akkor nincs baj.
2012. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap 16.25-ös vagyok. Szerintem semmi baj vele, csak tényleg szeret pisilni. Amúgy ha kint vagyunk vagy játszótéren és elvan foglalva játékkal, akkor 2 óra is eltelik két pisilés között.
2012. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!