Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MIkor van a dackorszak?

MIkor van a dackorszak?

Figyelt kérdés
lányom 2 hónap múlva lesz 2 éves. újabban hisztitik minden miatt, előtte sosem volt hisztis. nem tudom, ez már a dackorszak lenne? vagy az 1 hónapja érkezett kistestvére miatt van?

2012. jún. 1. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan 2-3 év körül a legintenzívebb
2012. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A dackorszak ált.2 éves kor körül jelentkezik először.Mindenre nem,csak azért sem,és hiszti ezerrel.

A kistestvér érkezése is kiválthat a gyermekből ellenállást,de viszonylag hamar hozzá szoknak a megváltozott helyzethez.:)

2012. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossz időszakban vállaltál tesót...

Nálunk is ez volt. Alapból dackorszak van, és erre rájön a testvérféltékenység. Figyelj a nagyra, ne ugorj a kicsihez, és elmúlik úgy kb 15 év múlva..)))

2012. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 28 honapos a kisfiam de semmi hisztit vagy daccolast nem tapasztaltam meg. Persze ha leszidom neha legorgul a szaja de akkor is inkabb bujjik es keri a bocsanatot. Ha nem kap meg valamit egesz jol elfogadja. Ha el kell jonni valahonnan ahol jol erzi magat szinten legorbul a szaja szele de hisztizni meg nem hisztizett. Na persze ami kesik nem mullik. :))) Csak azt szerettem volna irni, hogy nallunk 28 honaposan MEG nem erkezett meg.
2012. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


így egyre valószínűbb, hogy amúgyis dackorszakba lépett, és pluszban a tesó miatt is felbolydult a kis világa. (pedig nagyon örül neki, állandóan szeretgeti, csak jó erős gyömöszöléssel akarná kifejezni a szeretetét, azt meg nem engedem, erre meg elszomorodik, dühbe gurul.)


ennél előbb nem is vállalhattunk volna kistesót, mert akkor még nem volt ciklusom a szoptatástól, később meg nem akartuk tolni. majd megküzdjük amit meg kell.


és még 1:

meddig tartott gyerekeiteknél a dackorszak?

2012. jún. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!