Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom gyakran pisil de...

Kislányom gyakran pisil de néha csak kicsiket, meg van hogy érzi hogy kell de nem tud vagy nem jön neki. mult héten volt felfázva mert akkor csipet is neki. ez nála mi lehet? 3éves mult

Figyelt kérdés
kislány

2012. jún. 1. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hólyaghurutja van valószínűleg.Vidd orvoshoz,és itass vele sok folyadékot.
2012. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inni iszik,csak máskor ha 1 nap pisil 3 szor,meg éjszaka se kelt fel most meg ébred érzi hogy kell
2012. jún. 1. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp húgyúti fertőzés!

Gondolom már gyógyszereket kapott a kislányod és újra vissza térnek a tünetek!

Amit javasolni tudok az a TŐZEGÁFONYA!

A legjobb és leghatékonyabb gyógykészítmény a húgyúti fertőzésre!

Már kapható folyékony változatban is kisgyermekeknek.

Csinálj 2-3 hetes kúrát(sztem lehet) mert gyógynövény, de úgyis a betegtájékoztatón minden le van írva!

És sok folyadék mellé, hogy a bacik kijöjjenek a pisilésnél!

Csak ajánlani tudom csodákra képes a tőzegáfony!

2012. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a tőzegáfonya tényleg nagyon jó, a kúra meg még jobb ötlet, de önmagában nem elég ha visszatérő, kéne antibiotikum is.

azt nem tudom, hogy a gyerekeknél hogy van, én 2szemes antibiotikumot szoktam kapni és pár óra múlva már jó.

2012. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót vizeletvizsgálatra!
2012. jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!