Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon nehezen nő a kislányom...

Nagyon nehezen nő a kislányom haja, néha bedúsul, majd megritkul. Nem vészesen, csak mégis.! De a hossza szinte nem is nő, vagy csak nagyon lassan. Mit tehetek hogy változzon a helyzet? Már elkezdtem neki hajerősítővel mosni és vitamint is kap.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 éves és még csak most dúsul neki, és a hossza is kicsi alig lehet összekötni.

Majd megnő ne aggódj.:)

2012. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 éves volt a kislányom amikor egyáltalán elkezdett nőni, addig nagyon kis csutak haja volt. Aztán tavaly őszre / 2,5 éves volt akkor / már szépen alakult, most 3 éves a lánykám és már rendesen ahol gyatra volt is megiperedett neki :) Szerintem hülyeség hajerősítővel mosni a kis haját, ezt felnőtt hülyeségnek tartom.Bocsi, de tényleg így gondolom. Neki is meg fog nőni és erősödni szépen, ha pedig vékony, gyenge szálú hajat örökölt akkor meg akármivel mosod, vágod, bárit csinálsz is olyan marad. Nem hiszem, hogy már kis korban fel kellene borítani mindenféle hajerősítővel a fejbőrét.
2012. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő is 3 éves volt márciusban és ezért gondoltam hogy nagyon gyenge a haja.minőségileg és mennyiségileg is.a hajerősítőnek pedig a búzacsírás babasampont használom.mondjuk tőlem örökölhette.csak a másik kettőnek már ilyenkor volt azért szép haja.csak ezért aggódom.köszönöm a válaszokat.így már kezdek megnyugodni.
2012. jún. 1. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is márciusban volt 3 éves, és neki sem dús a haja. Vékonyszálú és kevés is. Ilyen fajta és kész. Különben anyukámnak van olyan haja, mint a lányomnak. Hajerősítővel meg hülyeség mosni.
2012. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. jún. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!