Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pelenkát használjak...

Milyen pelenkát használjak éjszakára? Vagy mi mást?

Figyelt kérdés

Kislányom 20 hós.


Mindig is Liberot használtunk éjszakára, ez volt az egyetlen ami nem keltett nedves érzést bennem. (napközbenre pont a vastagsága miatt nem szeretem, akkor pamperst használunk)

5-t használ habár csak 10,5 kiló, de ezt használjuk hónapok óta (elötte persze 4-t). Soha nem volt baleset, de most már a 3-ik reggel hogy a háta tiszta pisi, hátúl kifolyik neki. tele a pelenka, és a hát is tiszta pisi. Ugyan annyit iszik mint szokott.

nem tudom mit tegyek, mert ez így nem mehet. pamperst próbálom majd ma meg, de szerintem ha a hátánál ebböl kifolyt akkor a másikból is kifog.



2012. jún. 4. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Éjszakára 4+-os Babylove-t használunk a lányomnak (20 hónapos szintén, és 10,4 kiló).

Neki ez bevált, eddig soha nem folyt ki belőle semmi, kb. fél éves vettem ilyet neki először, csak kisebb méretben.

Valakinek nem jön be, mert lehet mostanában lányod úgy alszik éjjel, hogy kinyomja pont a pisit vagy többet pisil stb., és mindenből képes lesz "kipisilni", de egy próbát megér, szerintem jó pelus (gumis a dereka most már hátul, eddig nem volt az, de megváltoztatták, így még biztosabb lett).

2012. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

babylove naközbeni pelusnak itthonra van, mert nálunk ngyon olcsó.

csak az keményebb azért nem adtam rá éjszakára.

de kipróbálom.


érdekes mert már régóta éjszaka sokkal kevesebb pisi volt neki, most meg óriási a csomag reggelre.

2012. jún. 4. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, okosta nem tudok írni, csak azt, hogy furcsa, hogy ezt írod, mert én ugyanezt tapasztalom az utóbbi napokban a Liberoval, de nem merem a Pamperst kipróbálni éjjelre, mert az jóval vékonyabb, nappal se bír ki 2-3 óránál többet, nemhogy éjjel...

Lehet hogy silányabb lett a Libero??? :-(

Nekem a Babylove egyáltalán nem jön be, a lányom nagyon combos, és ami kg-ban illene rá, az totál kicsi rá(már gondoltam, hogy írok a DM-nek, mert durva, hogy a 18kg-ig ajánlott pelus kicsi a 11,5 kg-os gyerekre), a nagyobból meg kifolyik...tök tanácstalan vagyok én is...:-(

2012. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan fiam van, de nálunk meg elől szokott kijönni a pisi, ha éppen úgy fekszik. De a Mülleres Beauty Baby nagyon jól bevált (5-ös méret 34 db 1800 vagy 1900 Ft). 15 kg a gyerek, jól tele szokott lenni a pelus reggelre, de nem volt még baleset.

Amúgy tök érdekes, nem tudom mitől függ, de neki is vannak olyan éjszakái, hogy teljesen üres a pelus, egy pisi sincs benne. Máskor meg ahogy feláll, majdnem a térdéig lehúzza a súlya. :)

2012. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!