Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használjak...

Milyen pelenkát használjak éjszakára 11 kg-os kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Pampers 4-es bugyis pelust használunk(fiús),de éjszakára ez valahogy nem jön be.Minden reggel(este 9-től reggel 9-ig alszik)át van ázva,hason alszik,a hasánál csupa pisi a pizsamája.

Van vmi jó ötletetek?


2009. okt. 30. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Liberó párti vagyok. Abból 5-ös méret kell a te babádnak.
2009. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kuki a pelusban felfelé vagy lefelé van pakolva? Ha felfelé attól is lehet!
2009. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szigorúan lefelé!:)Az 5-ös még nagy neki,mert hiába 11 kg,nem igazán "husis",inkább vékony,izmos testalkatú.
2009. okt. 30. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert az én fiam 2 éves szintén 11 kiló, magas hosszú, vékony gyerek. Mégis az egyetlen pelus amiben nem ébred csurom pisisen reggelre az az 5ös libero. Hihetetlen, de így van. Akkor is ha kilóra meg 4eset hordanánk inkább.

Így nappalra 4es pampers van éjjelre 5ös libero.

2009. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom a tanácsod,kipróbálom!Liberóból nem a bugyisat,hanem a ragasztócsíkosat ajánlod?
2009. okt. 30. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi éjszakára huggiest használunk, ez az egyetlen, amivel "kibírjuk" az éjszakát. Szintén 11 kilós pasi és 4+ a méret.
2009. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is huggist használunk estére, ez az egy ,ami kibirja.
2009. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...tegnap álltam a pelusos polc előtt és törtem a fejem,hogy melyiket...nem is értem ezek a cégek miért nem árulnak 2-3 db-os próbacsomagokat minden méretből,fajtából.
2009. okt. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!