Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majdnem két és fél éves...

Majdnem két és fél éves kisgyerekkel megéri elmenni a T-home gyerekszigetre? Lesz ott neki való program?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Én azon a véleményen vagyok, hogy bármekkora gyerekkel, bármilyen programra érdemes elmenni. Az is egy élmény, még ha nem is megy fel a legnagyobb ugrálóvárra.


Koncertek, játszóházak, lufik, stb. mindig vannak, az pedig egy 2 és fél évesnek maga a kánaán:)))))

2012. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :) én is így gondolom, csak anyukám aggódik, hogy olyan kicsi még és nem lesz olyan igazán neki való dolog :)


de az ugrálókat imádja úgyhogy az biztos telitalálat lesz :D

2012. jún. 6. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes. Mi is megyünk a 2 éves lányunkkal. :D
2012. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kicsi 2,5 évesen O

enyém is 2,5 éves, mi megyünk. tavaly is voltunk, nagyon élvezte, ugrálóvárazott, felültünk autós körhintára, kisvonatra, idén arcfestésre is befizetünk neki :)

volt bábszínház, majd a halász judit koncertet is végig néztük tavaly.

nem értem miért lenne kicsi hozzá, enyém 1,5 évesen sem volt az, nagyon élvezte. hm! mi vidámparka is megyünk pár hét múlva, azt hiszem akkor anyukád kiakadna rajtunk :DDD

2012. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
anyu ilyen extra féltős, még a játszótérre is alig meri vinni :):D
2012. jún. 8. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!