Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekekkel Zuglóban élni?

Milyen gyerekekkel Zuglóban élni?

Figyelt kérdés
úgy hozta a sors, h 2 évre Zuglóba kell költöznünk, eddig Bp-től 25kmre laktunk kertes házban,engem megvisel a költözés.A nagyfiam 4 éves,a pici 7hós.Vannak arra játszók,programok,milyenek az ovik?Hogyan kellene megkedvelnem a várost?... a gyerekek nem jó ha boldogtalannak látnak...

2012. máj. 20. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan már elkerültem onnan, de ha választanom kellene a pesti kerületek közül, mindenképp Zuglóban élnék a családommal. Vannak gyönyörűen rendezett, parkosított zöldövezeti részei, ugyanakkor remek a közlekedés és 20 perc alatt bent vagytok a központban.


Azt is jó tudni, hogy az oktatás Zuglóban igazán színvonalas.


Nem tudom, melyik részre költöztök, de a lakóparkok környékén vannak játszóterek, és az állatkert, vidámpark sem utolsó. :)

2012. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

az Ilka utca környékére

2012. máj. 20. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, hát az szuper lesz, nincs is jobb egy városligeti sétánál a gyerekekkel! :)
2012. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én zuglói vagyok, és direkt költöztünk ide, és pont a zöldövezet miatt. Mi ugyan picit kintebb vagyunk az Ilka utcánál, már alsórákosi részen lakunk, de tisztára olyan mint egy külön kis kertváros. Én imádok itt lakni.

Az Ilka utca annyival jobb, hogy még közelebb vagytok a belvároshoz, még könnyebb a közlekedés, és tényleg ott a Városliget.

2012. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok.:-)
2012. máj. 20. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!